E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

kerkime

I zhdukur prej 7 ditësh, gjendet trupi i pajetë i 32-vjeçarit nga Durrësi

Një 32-vjeçar i cili ishte zhdukur prej disa ditësh, është gjetur i mbytur në Durrës. Nga hetimet paraprake dyshohet se është shtetasi me inicialet...

EMRI/I riu shqiptar zhduket pa gjurmë, çfarë i tha shoku i dhomës vëllait të tij

Policia greke po heton zhdukjen e një të riu shqiptar, pas denoncimit të bërë nga vëllai i tij, Agustin Ndoj. Martin Ndoj, 26-vjeç, i cili...

Orteku në Turqi/ Shkon në 38 numri i viktimave, vijojnë operacionet e kërkimit

Rritet numri i viktimave të shkaktuara nga një ortek bore, i cili ra në një autostradë malore në provincën Van, të Turqisë. Sipas CNN, deri...

“28 Nëntori na gjen të goditur fort, por jo të thyer”

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka ndarë me qytetarët në Facebook një detaj prekës nga Thumana, aty ku bilanci ishte tragjik, si pasojë e...

I zhdukur prej 2 ditësh, gjendet bariu në Leskovik

Pas dy ditë kërkimesh, gjendet në Leskovik bariu që u raportua i humbur. Dhimitër Baze, 74 vjeç, është gjetur në qytezën e Leskovikut në gjendje...

Atentati ndaj Prokurorit, Ardi Veliu mbledh strukturat drejtuese të policisë

Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka mbledhur në DVP Tiranë strukturat drejtuese dhe grupin hetimor, në lidhje me atentatit ndaj...

Vijojnë kërkimet për portier, Partizani hedh sytë te…

Partizani ka nisur kërkimet për një portier. Drejtuesit po bëjnë çmos që të gjejnë një tjetër lojtar për këtë sektor dhe nuk duan thjesht...

Të fundit

Hyjnë në fuqi masat e reja anti-C*vid, transporti publik me dëshmi vaksinimi

Qeveria e Kosovës ka marrë masa të reja, për të parandaluar përhapjen e variantit Omicron. Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid,...

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...

Omicron ‘godet’ kriptomonedhat, Bitcoin humbet 10 mijë dollarë në 24 orë

Çmimet e Bitcoin ranë ndjeshëm gjatë natës të së shtunës, duke rënë në nivelin më të ulët afër 43.000 dollarëve. Kriptovaluta më e spikatur...