E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

kercenohet

Kërcënohet zv.Ministri i Brendshëm i Kosovës

Ministria e Punëve të Brendshme të Kosovës, ka njoftuar se zëvendësministri, Zafir Berisha është kërcënuar. MPB thotë se rasti është hapur në Policinë e...

Vjosa Osmani kërcënohet me jetë

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, mësohet se është kërcënuar me jetë pasditen e djeshme. Në raportin e 24 orëve të fundit, Policia e...

Operacioni për arrestimin e një shtetasi, kërcënohet me armë policia në Kamëz

Një situatë e tensionuar është krijuar në Kamëz, teksa një person ka kërcënuar me armë Policinë. Sipas BalkanWeb, disa efektivë të policisë janë kërcënuar me...

Kërcënohet kryeministri i Kosovës, Albin Kurti

Kryeministri ende në detyrë i Kosovës, Albin Kurti deklaron se ka marrë kërcënime nga një grup i ashtuquajtur “Garda Vullnetare Shqiptare”. Përmes një postimi në...

“10 mln euro kush ma sjell kokën e tij”/ Kërcënohet me jetë Albin Kurti

Kryeministri në detyrë i Kosovës Albin Kurti është kërcënuar me jetë. Në Facebook, një person me llogarinë, Daniel Arianitti, ka shkruar se jep një shpërblim...

Italia në krizë demografike

E ardhmja e Italisë kërcënohet nga rënia e numrit të lindjeve, tha të martën Presidenti Sergio Mattarella, pas publikimit të të dhënave të reja...

Kërcënohet me jetë Izet Haxhia

Izet Haxhia, i cili ndodhet tek burgu burgu 302 në Tiranë, i akuzuar për vrasjen e Azem Hajdarit, raportohet se është kërcënuar me jetë. Thuhet...

Kërcënohet me jetë trajneri i klubit të famshëm

Trajneri i klubit të Interit, Antonio Conte është kërcënuar me jetë, përmes një zarfi anonim që i ka mbërritur në shtëpi. Sipas mediave italiane, në...

Evropa kërcënohet nga thatësira, preket jugu i Shqipërisë

Temperaturat gjithnjë e më në rritje në të gjithën Evropën, duhet të nxisin qeveritë kombëtare të marrin masa emergjente për të trajtuar thatësirën. Një...

Video-skandali/ Kërcënohet me jetë kreu i FRPD: Do ta mbush kryt me plumba

Një video skandal është postuar sot nga Bardh Spahia ku kërcënohet me jetë kryetari i FRPD-së Arvid Bushati. Ngjarja ka ndodhur në Shkodër, ku...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...