E premte, 10 Prill, 2020
5 C
Tirana

Etiketa

kater

Katër qëndrimet e PD për “Anti – KÇK”

Nga Mero Baze Sot kemi katër qëndrime të Partisë Demokratike ndaj operacionit “Forca e Ligjit”, i cili po bëhet popullor me nofkën “Anti – KÇK”. Qëndrimi...

Katër shtetet më të lumtura në Bashkimin Europian

Nëse jetoni në Finlandë, Belgjikë, Holandë apo Austri, përgjigjja e këtyre pyetjeve me shumë gjasa është “po”, sipas një anketimi të kohëve të fundit. Pavarësisht...

Katër ish-ministra të jashtëm apel BE-së: Hapni negociatat me Shqipërinë

Një ditë pas vendimit të BE për shtyrë hapjen e negociatave më Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, katër ish-ministra të jashtëm i janë drejtuar...

Rama i përgjigjet Metës: Katër aventurierët do digjen në sytë e shqiptarëve

Kryeministri Edi Rama ka vazhduar takimet elektorale dhe pasditen e sotme është ndalur në Përrenjas, ku i është përgjigjur edhe reagimit të Presidencës. Me...

Prokuroria belge ka katër pyetje për Lulzim Bashën, caktohet seanca

Krimet e Rënda kanë ka caktuar një datë për të marrë në pyetje kreun e Partisë Demokratike Lulzim Bashën në lidhje me informacionet që...

Arratisje si në filmat aksion, identifikohen dy nga katër shqiptarët e dënuar në Greqi

Katër të burgosur janë arratisur nga një burg në Athinë. Fillimisht u raportua se ishin dy shqiptarë dhe dy gjeorgjianë, por tashmë konfirmohet se...

“Motra më mori bashkëshortin kur isha shtatzënë”, historia e trishtë e nënës së katër fëmijëve

Historia e Laura Martin është mjaft e rëndë, ajo është tradhtuar nga motra e saj e vogël dhe bashkëshorti i saj. Laura ishte mjaft...

Denoncimi/ E përdhunuara e Bisht-Pallës lihet në mes të katër rrugëve

Fiks Fare risolli historinë e dhimbshme të minorenes që i mbijetoi trafikimit dhe dhunës seksuale në bazën ushtarake të Bisht Pallës në vitin 2003. Paragjykimi...

Barcelona jashtë Championsit, Liverpool shënon golin e katër (Video)

Liverpool ka arritur të shënojë golin e katër në përballjen me Barcelonën, duke arritur atë që u cilësua e paimagjinueshme, përmbysjen. Ishte Origi që...

“Katër persona më kërcënuan në shtëpi”, flet tifozi që u godit me grusht nga Neymar: Dua vetëm…

Kritika të shumta kanë ardhur në drejtim të yllit të Paris SG, Neymar, pas një videoje të shpërndarë në rrjetet sociale ku braziliani godet...

Të fundit

Një 107-vjeçare në Holandë, njeriu më i moshuar që fiton ndaj koronavirusit

Një 107-vjeçare nga Holanda është bërë personi më i vjetër që ka arritur të mposhtë koronavirusin. Cornelia Rias nga Holanda ishte konfirmuar me koronavirus më...

Koronavirusi shënon një tjetër viktimë në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka bërë me dije se një tjetër person ka ndërruar jetë, si pasojë e koronavirusit. Përmes një deklarate për mediat,...

Koronavirusi/ Rama: Kjo situatë mund të zgjasë deri në 3 vite

Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje me mundësinë për lehtësimin e masave shtrënguese, të ndërmarra me synim frenimin e përhapjes së mëtejshme të...

Paketa e ndihmës/ Rama tregon kategoritë që përfitojnë

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se nga java e ardhshme do të prezantohet paketa e zgjeruar e ndihmës. I ftuar në emisionin “Open” në Top...

Shkëlqim Hajdari qetëson fermerët: Asnjë prodhim i juaji nuk do të mbetet stok

Kryeinspektori i Përgjithshëm, Shkëlqim Hajdari ka qetësuar fermerët duke premtuar mbledhjen, magazinimin dhe eksportimin e prodhimeve të tyre. Në një lidhje Skype për emisionin “Alert”...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT