E diel, 27 Shtator, 2020
22 C
Tirana

Etiketa

ishin

Ishin martuar një natë më parë, aksidenti tragjik i merr jetën çiftit (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Spanjë, ku sulmuesi i skuadrës së dytë të Sevillas është bërë shkak i një aksidenti tragjik. 20-vjeçari...

“Faleminderit z.President që i nxore ministrat e Ramës nga skuta ku ishin futur”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta pak ditë më parë anuloi zgjedhjet të cilat pritej të mbaheshin më 30 qershor, duke mos përcaktuar një datë...

Pretendon se ishin UFO, gruaja tmerrohet dhe shpërthen në lot: Jam e frikësuar (Video)

Një grua pretendon se ka filmuar një anije alienosh duke fluturuar mbi makinën e saj në Tennessee. Videoja tregon gruan duke kënduar para se...

“Është një turp, ishin mike të ngushta”, Dua dhe Rita shmangen në Met Gala (Video)

Ato janë dy këngëtaret më në zë në Britaninë e Madhe dhe janë të dyja nga Kosova, por marrëdhëniet mes tyre duket se nuk...

Grabitja në Rinas/ Zbulohen telefonat e dy autorëve, ishin regjistruar në emër të dy…

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka arritur të sigurojë numrat e telefonit që përdorën dy prej autorëve gjatë grabitjes në aeroportin e Rinasit. Dy...

Bulku flet si trajner i kuqezinjve dhe i përgjigjet Paniccit: Këta lojtarë ishin në Francë

Humbja ndaj Turqisë rezultoi fatale për trajnerin italian Christian Panucci, i cili u shkarkua menjëherë pas ndeshjes. Në vend të tij FSHF ka graduar...

“Shkollat në shërbim të kryeministrit, punonjësit e bashkisë së Fierit ishin hamallët”

Deputeti i Partisë Demokratike ende në detyrë, Bardh Spahia ka akuzuar kryeministrin Rama se, për të zhvilluar takimet e tij nëpër qytetet e vendit,...

Grupi i gjashtë/ 132 profile me të dhëna të reja arkivore, kush ishin ata që u amnistuan nga Mehmet Shehu

Kjo është pjesa e fundit e listës prej 482 emrash, që ishin propozuar për amnisti në vitin 1951, nga Mehmet Shehu. Publikimi i emrave...

“Bota e pa se çfarë egërsirash ishin”, rrëfehet Lenjani: Ishim gati të vdisnim për flamurin

Ermir Lenjani është një prej futbollistëve më në formë që ka Shqipëria aktualisht, teksa me Sionin ka arritur të shënojë dhe dhurojë asist në...

Thaçi shpërthen pas takimit Vuçiç: Serbët ishin agresivë dhe arrogantë, por…

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi e ka vlerësuar shumë të vështirë takimin që zhvilloi në Bruksel me homologun serb Aleksandar Vuçiç. Ai e ka quajtur...

Të fundit

Gjiko nxjerr pamjet nga laboratori i drogës (FOTO)

Në një postim në rrjetin social Instagram, Gjiko ka surprizuar ndjekësit e tij teksa shfaqet në një laborator droge, ndërsa në sfond dëgjohet një...

“Ajo është një grua me arritje të pashembullt”/ E zgjedhura e Trump-it për Gjykatën e Lartë, kundër martesave gay

Presidenti i SHBA, Donald Trump, ka emëruar Amy Coney Barrett, një grua konservatore për të qenë anëtare e re e Gjykatës së Lartë. Trump...

Tiranë/ Makina përplas 10-vjeçaren te bulevardi “Gjergj Fishta”

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në kryeqytet. Një mjet ka përplasur një fëmijë 10 vjeç, në bulevardin “Gjergj Fishta”. Burime zyrtare njoftojnë se...

“Dielli do të ndriçojë për të gjithë shqiptarët!”, Meta del me mesazhin e fortë (VIDEO)

Në Ditën Ndërkombëtare të Turizmit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta thotë se është momenti për të reflektuar mbi domosdoshmërinë për t'i dhënë frymëmarrje këtij...

7 muaj me patentë, 21-vjeçari kapet nga policia duke qarkulluar me shpejtësi të frikshme

Policia Rrugore nuk ndalet me kontrollin e rreptë ndaj të gjithë shoferëve abuziv. Gjatë 5 orëve kontroll me radar e dragera janë pezulluar 22...