Futboll

Ishin martuar një natë më parë, aksidenti tragjik i merr jetën çiftit (Video)


               Publikuar në : 18:09 - 25/06/19 Enno

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Spanjë, ku sulmuesi i skuadrës së dytë të Sevillas është bërë shkak i një aksidenti tragjik. 20-vjeçari meksikan i ka marrë jetën një çifti të sapomartuar, pasi ka përplasur makinën e tyre nga pas.

Zhoao Malek, mëngjesin e të dielës, po i jepte makinës në gjendje të dehur me një shpejtësi të madhe. Ai ka përplasur nga pas makinën e çiftit të sapomartuar, duke i lënë të vdekur në vend.

Siç raportojnë mediat në Meksikë, çifti ishte duke u bërë gati për muaji mjalti, pasi vetëm një natë para ishin martuar. Një fatkeqësi e madhe kjo, që si në shumicën e rasteve vjen nga alkooli dhe shpejtësi e lartë.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT