E shtunë, 21 Maj, 2022
17.5 C
Tirana

Etiketa

Indrit Hoxha

E njohu në burg, gazetarja shqiptare merr propozimin live në emision (VIDEO)

Si kurrë më parë, në emisionin “Rudina” ka ardhur live një propozim për martesë. Të ftuar në emision ishin çifti i njohur i ekranit,...

Stadiumi plot për derbin Tirana- Partizani! Djali i Sokol Olldashit krah ‘deputetit’ (foto)

Djali i ish-deputetit të ndjerë, Sokol Olldashi, është një tifoz i Tiranës. Glauk Olldashi ka zgjedhur që skuadrën e zemrës ta ndjek në stadium....

Indrit Hoxha refuzoi mandatin, Berisha vlerëson gjestin: Goditje e merituar!

Indrit Hoxha nga radhët e PD-së ka refuzuar të marrë sot mandatin e deputetit në Kuvend, edhe pse kishte dorëzuar më parë formularin e...

Kandidati i PD pranoi mandatin në KQZ, por refuzon të betohet në Kuvend

Indrit Hoxha nga listat shumëemërore të Partisë Demokratike ka refuzuar të marrë mandatin e deputetit në Kuvendin e Shqipërisë. Në momentin që kryetari i Kuvendit,...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...