E martë, 19 Janar, 2021
4 C
Tirana

Etiketa

grabitje

Korçë/Grabitet me dhunë pronari i një zyre këmbimi valutor

Mëngjesin e sotëm është grabitur me dhunë, pronari i një zyre këmbimi valutor në Korçë. Dy persona i kanë i zënë pritë një burri,...

Grabitje në 60 sekonda/Minorenët bëjnë namin, policia merret me gjobat

Në kohën kur Policia e Shtetit ka dalë në terren e merret me personat të cilët nuk janë të pajisur me maskat anti-Covid, nga...

Rikthehen maskat/ Grabitet banesa e ish-kreut të Tatimeve

Në Elbasan janë rikthyer sërish maskat. Një grabitje ka ndodhur në banesën e ish-kreut të Drejtorisë së Tatimeve, Hyqmet Lleshi. Grabitja ka ndodhur gjatë natës,...

Nishani: Inceneratorët, grabitje më e dhunshme sesa e Rinasit në vitin 2019

Inceneratorët janë kthyer në debatin kryesor mes partive politike në prag të zgjedhjeve të 25 prillit. Partia Demokratike ka dërguar kallëzim penal në SPAK, për...

Grabitet dyqani i celularëve, autori merr xhiron ditore

Një person ende i paidentifikuar, ka grabitur një dyqan celularësh në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.5 të qytetit të Durrësit, rreth orës...

“Për sytë e ballit, nuk kam lekë të tjera”/ Të moshuarit tregojnë tmerrin: Autorin e njohim

Të moshuarit që u grabitën në fshatin Pishë të Fierit, kanë dhënë disa detaje lidhur me autorin për të cilin pretendojnë se e njohin. Ngjarja...

Terrorizoi me sëpatë çiftin e të moshuarve, policia kap 47-vjeçarin e rrezikshëm (FOTO)

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 47-vjeçar që grabiti dhe terrorizoi me sëpatë një çift të moshuarish, ngjarje e ndodhur në fshatin...

Grabitje spektakolare në Greqi/ Autorët hedhin në erë bankomatët e një qendre tregtare

Një grabitje është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Greqi. “Zougla.gr” raporton se katër autorë të paidentifikuar shpërthyen 3 bankomate në...

“Ishin me maska, më goditën dhe morën lekët”, kambisti tregon çfarë ndodhi

Tre persona të maskuar i kanë vjedhur një shumë të konsiderueshme një kambisti. Besmir Shegani u grabit mbrëmjen e djeshme në Prrenjas nga tre...

“Dy persona e lidhin dhe e dhunojnë në banesë”, grabitet e moshuara në Pukë

Dy persona kanë grabitur një grua të moshuar në fshatin Kishagji të Pukës. Grabitësit kanë hyrë në banesën e Mrik Ndojës, e kanë lidhur...

Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...