E premte, 22 Tetor, 2021
14.5 C
Tirana

Etiketa

gjithçka

“Pse vuan Rama/ Ai ka gjithçka”

Nga Artur Zheji Në daljet më të fundit të Kryeministrit, është vënë re një mplakje e parakohshme e tij. Portreti, sytë e rraskapitur, goja që...

Është ndarë apo jo me Mozzik? Loredana sqaron gjithçka

Këngëtarja e njohur Loredana Zefi së fundmi ka konfirmuar zërat që kanë qarkulluar në mediat rozë se ajo dhe Mozzik janë ndarë. Kujtojmë se...

Salianji akuzon ministrin Lleshaj: I gatshëm të bëjë gjithçka për “Bablokun”

Ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka akuzuar mazhorancën se është duke kapur çdo institucion apo biznes duke i kërcënuar në forma të ndryshme që...

Basha uron 1 Qershorin: Fëmijët, motivimi ynë për të bërë gjithçka

Kryetari i opozitës ka uruar të gjithë fëmijët në kuadër të festës së 1 Qershorit. Nëpërmjet një postimi në Facebook, ai shprehet se buzëqeshja në...

Memorialit të viktimave të komunizmit, Basha: Gjithçka falë PD-së

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte i pranishëm ditën e sotme në Shkodër në inaugurimin e Memorialit të viktimave të komunizmit. Duke u...

“Gjithçka dashakeqe”, indiani lirohet nga qelia pas 40 ditëve dhe mbyllet në shtëpi

Gjykata ka ndryshuar masën e sigurisë për Hitesh Patel, kunatin e dy vëllezërve indianë me pasaportë shqiptare Nitin Sandesara dhe Chetan Sandesara. Pas 40...

“Theva këmbën 3 javë para duelit, koha do tregojë gjithçka”

Conor McGregor ka rrëfyer sot se në eventin UFC-229, në duelin ndaj Khabib Nurmagomedov, ka dueluar jo në 100% të formës së tij. Irlandezi...

“Donte vetëm Shqipërinë”, maqedonasit “qajnë” futbollistin shqiptar: I dhamë gjithçka

Shqiptarët e Maqedonisë kanë fituar terren kohët e fundit, teksa të shumtë kanë qenë futbollistët e talentuar që kanë veshur fanellën e ekipeve kombëtare...

Gjithçka falë Ronaldos, Juventus bën përmbysjen e madhe ndaj Atleticos (Video)

Cristiano Ronaldo ka vërtetuar edhe njëherë se ai është ‘eksperti’ i Champions League. Ylli portugez ka shënuar tre gola për Juventusin në përballjen me...

Partizani shpërdoron, Luftëtari përmbys gjithçka në “frymën e fundit” (Video)

Partizani ka gabuar në ndeshjen e parë Kupës së Shqipërisë në përballjen e Luftëtarin. Ndeshja u zhvillua në “Elbasan Arena” dhe gjirokastritët kanë fituar...

Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...