E mërkurë, 21 Tetor, 2020
8 C
Tirana

Etiketa

gjendje të rëndë

Adoleshentët shtrihen në lokal në gjendje të rëndë, ja dyshimet e para

Dy adoleshentë janë shtrirë në lokal në gjendje të rëndë pasi dyshohet se kishin konsumuar alkool tej mase. Burime për “Ballkanweb” bëjnë me dije se...

Sarandë/ Përleshje me thikë në mes të plazhit, plagoset një person (Emri)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Sarandës, ku raportohet se dy persona janë konfliktuar me thikë me njëri-tjetrin. Ngjarja është shënuar...

Legjenda e Interit, në gjendje kritike për jetën

Ish-trajneri i skuadrës së Interit, Gigi Simone është shtruar në repartin e terapisë intensive të Spitalit Cisanello të Pisa-s, pasi është ndier keq në...

Sherr me thika në Fushë-Arrëz, një i plagosur në gjendje të rëndë

Pasditen e sotme është plagosur me thikë një person në Fushë-Arrëz. Shtetasi Aleksandër Matoshi është goditur me thikë nga shtetasi me iniciale E.H. Mbetet i...

Katania/Shpërthim nga një rrjedhje gazi, dy zjarrfikës në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qendrën historike të Katanias, ku të lënduar kanë mbetur dy zjarrfikës, të cilët ndodhen në spital në...

Të fundit

Diplomati zbulon detajet: Ministri grek është me origjinë shqiptare

Ish-drejtori i Drejtorisë së Çështjeve Juridike e Konsullore, Ksenofon Kristafi ka folur lidhur me ministrin e Jashtëm grek, Nikos Dendias. Në një prononcim për “Open”,...

Arjan Çani: Dendias me origjinë nga Vunoi i Shqipërisë, kushëri me Ramën

Moderatori Arjan Çani ka hedhur disa hipoteza lidhur me kryeministrin Edi Rama dhe kryediplomatin Nikos Dendias, duke pohuar se të dy janë të afërm...

‘Deti’, Hajdari: S’ka zgjidhje tjetër përveç Hagës

Për kufirin detar mes Shqipërisë dhe Greqisë do të vendosë Gjykata e Hagës. Vendimi në fjalë u mor sot në takimin që zhvilloi ministri...

A mbetet Partia Socialiste caku i fundit i Metës?!

Nga: Ben Andoni Do jetë e vështirë për presidentin Ilir Meta të bëjë diçka, të lartësisë së egos së vet, me mbarimin e mandatit si...

Pezullon punësimet e portalit, lë nxënësit me aftësi të kufizuar pa mësim

Në kundërshtim me ligjin, pezullon punësimin për mësuesit ndihmës edhe pse këta të fundit i vendos portali “Mësues për Shqipërinë”. Jonida Jonuzi e cila ankohet...