E premte, 29 Maj, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

emra

Lista me emrat/ Do deklarojnë pasurinë, kush janë 32 personat e skeduar nga OFL

Në kuadër të Operacionit Forca e Ligjit, Policia ka nisur 28 formularë, për subjekte që sipas saj preken nga akti normativ i datës 31...

OFL u kërkon 3 shtetasve që të justifikojnë pasuritë (Emrat)

Sot Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularin për justifikimin e pasurisë 3 shtetasve. Bëhet fjalë për shtetasit: Ervis Martinaj, Arben Kaçorri dhe Valentino...

Riorganizohet Prokuroria e Përgjithshme, ja emrat që do drejtojnë sektorët

Struktura e Prokurorisë së Përgjithshme është riorganizuar. Raportohet se ky institucion është ndarë në 3 drejtori. “Balkanweb” shkruan se bëhet fjalë për Drejtorinë Gjyqësore, e cila...

Të dënuar me burg përjetë, kush janë 3 të rrezikshmit e shpallur në kërkim

Policia e Shtetit vijon të publikojë emrat nga lista e 50 personave më të kërkuar në Shqipëri. Ditën e sotme policia ka dhënë emrat e...

Dalin emrat e parë nga LDK/ Kush do të jenë anëtarët e qeverisë Kurti

Së fundmi janë publikuar nga mediat kosovare emrat për ministrat nga ana e LDK-së. Po ashtu është zbardhur skenari i qeverisë Kurti, ku thuhet se...

10 shqiptarët më të kërkuar në Angli/ Fotot dhe emrat

Gazeta britanike “Sunday Express” i ka kushtuar një artikull 10 shqiptarëve më të kërkuar që fshihen në Britaninë e Madhe. Ja cilët janë ata: 1-Admir Dekovi,...

Zbulohet e shkuara e “errët”, LDK nis spastrimin e emrave problematikë

Lëvizja Demokratike e Kosovës ka nisur spastrimin e emrave problematikë nga radhët e saj. Thuhet se largimi i personave është bërë me arsyetimin se...

Ish-drejtori i policisë denoncon me emra: Ja kriminelët që mblodhën vota për Ramën

Ish-drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ahmet Prençi, ka folur në lidhje me zgjedhjet e zhvilluara në Shkodër. Prençi denoncon me emra, persona që sipas tij,...

Emra në dalje dhe në hyrje në mesfushën e Interit, ja si paraqitet situata në kampin zikaltër

Interi ka qenë një nga skuadrat më aktive në merkato, duke afruar dhe larguar një numër të konsiderueshëm lojtarësh. Me merkaton që mbyllet në...

Mbledhja e Kryesisë së PS-së, s’ka emra kandidatësh për zgjedhjet e 30 qershorit

Mbledhja e Kryesisë së Partisë  Socialiste ka zgjatur rreth 90 minuta, por është mbyllur pa emra kandidatësh për kryetarë bashkie. Pritej që në fund...

Të fundit

Qëlloi me breshëri plumbash ndaj banesës në Mat, arrestohet 25-vjeçari

Një 25-vjeçar nga Mati është arrestuar pasi ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të portës së jashtme të rrethimit të banesës së shtetasit...

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Sarandë

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në qytetin e Sarandës. Bëhet fjalë për një shtetase ukrainase, e cila ndodhet me pushime në qytetin bregdetar. Sipas...

Bankers dhe ALLUM marrëveshje për rifillimin e punës në Rafinerinë e Ballshit brenda qershorit

Sektori i naftës është një nga sektorët me kontributin më të madh në buxhetin e shtetit, por situata e krijuar nga pandemia COVID-19 e...

Policia dhe IKMT aksion në Vlorë, gjobiten me 40 milionë lekë dy subjekte

Dy subjekte të impiantit të përpunimit të inerteve janë gjobitur me 40 milionë lekë gjobë nga IKMT, pasi akuzohen për krim ndaj mjedisit. Policia në...

Horoskopi, 29 maj 2020

Dashi Nëse financat tuaja po shtrëngohen, krijimtaria juaj mund tju vijë në shpëtim! Padyshim që do të jetë një ndryshim i ritmit për të gjithë,...
WhatsApp KONTAKTO TT