E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

Elona Guri

Përgjues te zyrat e LSI, Guri u konfliktua me shokun e djalit të Lefter Kokës

Zbardhen të tjera detaje nga ngjarja e sotme në Durrës, ku e para në listën e kandidatëve për deputetë nga rradhët e Lëvizjes Socialiste...

Kandidatja për deputete e LSI-së në Durrës konfliktohet me një qytetar

Kandidatja për deputete në Durrës nga rradhët e Lëvizjes Socialiste, Elona Guri është konfliktuar me një qytetar mesditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen...

Anëtarja e Kryesisë së LSI ‘sulmon’ kryeministrin: Ramën e vraftë Abaz Aliu!

Anëtarja e Kryesisë së LSI, Elona Guri, përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook ka sulmuar kryeministrin Rama, pasi ironisë që ky...

Të fundit

Fifi: S’kam probleme mendore, karrierën s’e kam fituar duke i hapur këmbët

Fifi është banorja më e diskutuar, marrë shkas nga luhatjet e saj emocionale. Një plan i saj me Monikën gjatë këtyre ditëve, të cilin...

Autobusi i linjës Libohovë-Tiranë del nga rruga, plagoset pasagjerja

Mëngjesin e sotëm, një aksident ka ndodhur në aksin nacional Gjirokastër-Kakavijë, në afërsi të fshatit Dervician, ku një autobus i linjës Libohovë-Tiranë ka dalë...

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...