E hënë, 23 Nëntor, 2020
16 C
Tirana

Etiketa

Dy gisht mjaltë

Edi Rama aktor në “I love Tropoja”, publikohet një sekuencë nga filmi (video)

Ermal Mamaqi ka ndarë me ndjekësit një pjesë nga filmi i tij më i ri  ‘I love Tropoja’. Producenti dhe aktori Ermal Mamaqi ka...

Aktori i “Portokalli”-së ia thotë publikisht Ermal Mamaqit: Më ke 8800 euro borxh! (video)

Aktori i humorit Rezart Veleshnja, i ka kërkuar Ermal Mamaqit paratë për rolin e tij në filmin “2 Gisht Mjaltë”, kjo gjithmonë në sensin...

“Nëse di si të luash, është lojë e mirë”, Ermal Mamaqi zbulon sa ka fituar filmi “2 gisht mjaltë”

Filmi “2 gisht mjaltë” pati një jehonë të madhe para se të dilte në kinema. Radhët e gjata, dëshmonin se filmi kishte goxha pritshmëri....

E zbulon më në fund/ Marjana Kondi rrëfen sa është paguar për “2 gisht mjaltë” (video)

Aktorja e mirënjohur Marjana Kondi, ishte pjesë e kastit të “Dy gisht mjaltë”. E ftuar në emisionin “Trokit”, ajo rrëfeu sa është paguar. “U...

Ermal Mamaqi zbulon sa kushtoi filmi “Dy gisht mjaltë” (foto)

Fansat e Ermalit dhe Elvanës janë në pritje të filmit 'Dy gisht mjaltë', ndërsa disa sekuenca janë shfaqur edhe në rrjetet sociale. Moderatori i...

Të fundit

Rikthehet frika e valës së dytë në Itali, 630 viktima brenda 24 orëve

Italia është mbërthyer nga paniku për shkak të rikthimit të valës së dytë të Covid-19, teksa regjistrohen sërish shifra të larta. Gjatë 24 orëve të...

Ish-Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli merr postin e rëndësishëm në NATO

Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, ka marrë sot një detyrë të lartë në NATO. Ajo është zgjedhur zëvendëspresidente e Asamblesë Parlamentare të NATO-s, duke u...

Deputeti i PS sfidon masat anti-covid, me mbi 10 veta në tavolinë

Deputetit socialist, Vullnet Sinaj duket se nuk i interesojnë vendimet e qeverisë, pasi ka darkuar në një lokal me grupin polifonik “Çipini”, pa respektuar...

Sektori i vizave dhe pashaportave/ Ambasada gjermane në Tiranë jep njoftimin

Ambasada Gjermane në Tiranë, informoi qytetarët se prej kësaj të hëne sektori i vizave dhe pasaportave është hapur sërish me kapacitet të kufizuar. Ndërkohë, shpërndarja...

Klop ”merr frymë lirisht”, Salah shërohet nga koronavirusi

Mohamed Salah shërohet totalisht nga koronavirusi. Sulmuesi i Liverpulit i cili rezultoi pozitiv në grumbullimin e kombëtares së Egjiptit nuk luajti asnjë sfidë me kombëtaren...