E martë, 14 Korrik, 2020
18 C
Tirana

Edi Rama aktor në “I love Tropoja”, publikohet një sekuencë nga filmi (video)

Më të lexuarat

Ermal Mamaqi ka ndarë me ndjekësit një pjesë nga filmi i tij më i ri  ‘I love Tropoja’. Producenti dhe aktori Ermal Mamaqi ka publikuar një sekuencë nga filmi në cilën shfaqet edhe kryeministri Edi Rama.

Si ky film nuk keni parë ndonjëherë…Do i doni më shumë Tropojanët😎.Tag 1 Tropojan.

Publiée par Ermal Mamaqi sur Lundi 14 octobre 2019

Me paruke të zeza, lente dhe syze, Rama thuajse nuk njihet në ato pak sekonda që transmetohen në video.

Ky është filmi i dytë i Ermal Mamaqit, ku filmi i parë “Dy gisht mjaltë” që u shfaq në kinema para disa muajsh, u prit shumë mirë nga publiku.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Moti bën kthesën e madhe për nesër, priten reshje shiu

Dita e martë do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira në zhvillim. Në mesditë, vranësirat do të pasohen nga reshje shiu të karakterit...

“Jam ende e dashuruar”, Dafina Zeqiri shuan heshtjen

Këngëtarja Dafina Zeqiri tregoi mbrëmjen e sotme në “Në Kurthin e Piter Pan” se është ende e dashuruar, por pa treguar se me kë. Ajo...

“Je shërbëtor i paguar, je letyrë”, degjeneron në ofendime debati në studion televizive

Listat e hapura ishte tema e diskutuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" në Top Channel, ndërsa të pranishmit në studio kanë shpërthyer deri...

“Kosova rrezikon të dëmtohet rëndë”, Haradinaj jep paralajmërimin e fortë

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me intervistimin në Hagë të Hashim Thaçit, pas aktakuzës për krime lufte. Në...

Murrizi paralajmëron zhvillime të reja

Deputeti Myslim Murrizi e cilëson “ulërimë false” deklaratën e përbashkët të opozitës së bashkuar, kundër lëvizjes së kryeministrit Rama, në favor të listave të...