E enjte, 2 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Ermal Mamaqi zbulon sa kushtoi filmi “Dy gisht mjaltë” (foto)

Fansat e Ermalit dhe Elvanës janë në pritje të filmit ‘Dy gisht mjaltë’, ndërsa disa sekuenca janë shfaqur edhe në rrjetet sociale. Moderatori i njohur Ermal Mamaqi, ka rrëfyer më shumë nga prapaskenat e filmit që pritet të dalë së shpejti.

I ftuar në emisionin ‘Wake Up’, Ermali ka rrëfyer se nuk ka qenë aspak e lehtë realizimi i filmit. Jo vetëm kaq, por aktorëve i është dashur të kalojnë dhe netë pa gjumë.

Ai i referohet Elvana Gjatës, ku i është dashur të rrijë dy net pa fjetur, vetëm për të mbyllur xhirimet. “Vetëm për një ditë xhirimi, filmi ka marrë plot 15 mijë euro kosto”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

1000 kurthe dhe teli me gjemba

Nga: Frrok Çupi Foltoret e këtij po duken e po zhduken ‘gëmushave’ në një marshim si iriqi. Sot ndodhet në Tropojë. 24 vjet më parë...

12 milionë gjermanë të pa vaksinuar/Spahn: Sistemi shëndetësor do mbingarkohet

Numri i njerëzve të pa vaksinuar në Gjermani është ende aq i madh, sa rrezikon të mbizotërojë sistemin shëndetësor të vendit. Ky paralajmërim ka...

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë, është një hap më afër. Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH), ka rënë dakord të fillojë...

Irlanda raporton rastin e parë të Omicron

Irlanda ka raportuar rastin e saj të parë të variantit të koronavirusit Omicron, thuhej në një deklaratë nga Ekipi Kombëtar i Emergjencave të Shëndetit...

Atdheu thumbon Donaldin dhe Borën

Donaldi shprehu hapur ndjenjat për Beatrix Ramosajn, duke lënë pas në këtë formë historinë me Borën. Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, e ka ironizuar këtë...