E hënë, 6 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

Rihanna shtatzënë? Ja provat (foto)

Ndonëse nuk ka sjellë asnjë projekt muzikor të ri, Rihanna nuk i ka zhgënyer fansat, por i ka premtuar se kur diçka e mirë të vijë, atëherë ajo do hidhet në sulm. Por përtej jetës profesionale, në fokus është edhe jeta e saj private. Ajo u zbulua për herë të parë se ishte në një lidhje romantike me miliarderin arab Hassan Jameel, në qershor të vitit 2017.

Ndonëse çifti shpeshherë është ndarë, duke mos pasur një lidhje të qëndrueshme, Rihanna ka nxitur thashethemet se së shpejti mund të fejohet dhe të bëhet nënë për herë të parë. Fansat u alarmuan kur panë të hënën se bukuroshja 31-vjeçare kishte pëlqyer një video në Instagram që fliste për të ardhmen me partnerin e saj. Ndonëse zërat prej kohësh po flasin se ajo është shtatzënë, vetë ajo ka zgjedhur që të heshtë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...