E martë, 7 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

Etiketa

dhurata dora

Tragjedi në koncertin ku performonte këngëtarja e njohur shqiptare, vdesin 5 persona (Foto-Video)

Një incident me pasoja fatale ka ndodhur së fundmi, në koncertin e reperit të njohur algjerian Soolking. Mediat e huaja raportojnë se 5 persona...

‘Zemër’ e Dhurata Dorës dhe Soolking thyen prapë rekord (video)

Vetëm 1 muaj pas publikimit të këngës "Zemër", një bashkëpunim mes Dhurata Dorës dhe reperit algjerian Soolking, theu rekordin duke arritur plot 100 milionë...

Kjo është kënga shqiptare që po thyen një tjetër rekord (video)

Kënga “Zemër”, një bashkëpunim mes Dhurata Dorës dhe reperit algjerian Soolking, ka thyer rekorde klikimesh duke u kthyer në një ndër këngët shqiptare më...

Të fundit

Vr*u gruan e kunatën, Apeli konfirmon dënimin e përjetshëm për 36-vjeçarin

Gjykata e Apelit Vlorë ka lënë në fuqi dënimin “burgim i përjetshëm” për Gazmend Musta. Ky i fundit në 2 janar të vitit 2019,...

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...