E premte, 15 Tetor, 2021
10.5 C
Tirana

‘Zemër’ e Dhurata Dorës dhe Soolking thyen prapë rekord (video)

Vetëm 1 muaj pas publikimit të këngës “Zemër”, një bashkëpunim mes Dhurata Dorës dhe reperit algjerian Soolking, theu rekordin duke arritur plot 100 milionë shikime në Youtube.

Siç duket, kjo këngë nuk ka të ndalur me sukseset. Këngëtarja ka ndarë një lajm të mirë me fansat e saj, duke treguar se “Zemër” u certifikua gold international si kënga më e dëgjuar, pas klikimeve që ka marrë.

 

View this post on Instagram

 

I have no other words but THANK YOU #Zemër went GOLD ?? Ju duuuuaaa?

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova reagon ndaj deklaratës së Josep Borrell

Kosova reagon pas deklaratës së kreut të diplomacisë evropiane, Josep Borrell, i cili ndër të tjera, aksionin e policisë kundër kontrabandës në veri të Kosovës...

Moti për nesër/Reshje shiu në formë shtrëngatash dhe ulje temperaturash

Edhe për ditën e premte, vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet fillimisht (orët...

Një paketë alternative për përballimin e krizës së energjisë

Nga: Arben Malaj Përballë kësaj krize Rama theksoi se “plani ynë i kundërveprimit ndaj krizës energjetike ka tri pika: 1- Garantimin e furnizimit të pandërprerë;...

Banori i “Big Brother Vip” plas “bombën”: “Për’puthen” është me skenar

Arditi, një nga personazhet e "Big Brother Vip", ka bërë një deklaratë të fortë për emisionin “Për’puthen”. Ai ka thënë se ky format krijohet...

Paloma në rolin e “fallxhores”, ja çfarë parashikon për Ilirin (VIDEO)

Paloma brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” ka bërë edhe rolin e fallxhores. Ajo së bashku me Ilirin, u dënuan për shkak të disa...