E premte, 15 Tetor, 2021
9.5 C
Tirana

Kjo është kënga shqiptare që po thyen një tjetër rekord (video)

Kënga “Zemër”, një bashkëpunim mes Dhurata Dorës dhe reperit algjerian Soolking, ka thyer rekorde klikimesh duke u kthyer në një ndër këngët shqiptare më të dëgjuara në Youtube.

Kënga ka më pak se dy muaj që është publikuar, dhe deri tani numëron rreth 103 milionë klikime.

Vlen të theksohet fakti se kënga shqiptare më e klikuar në Youtube aktualisht është “Bon Bon” e Era Istrefit, me rreth 668 milionë klikime.

Pas saj vjen “Të ka lali shpirt”, bashkëpunimi i Silva Gunbardhit me Mandin dhe Dafin.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova reagon ndaj deklaratës së Josep Borrell

Kosova reagon pas deklaratës së kreut të diplomacisë evropiane, Josep Borrell, i cili ndër të tjera, aksionin e policisë kundër kontrabandës në veri të Kosovës...

Moti për nesër/Reshje shiu në formë shtrëngatash dhe ulje temperaturash

Edhe për ditën e premte, vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet fillimisht (orët...

Një paketë alternative për përballimin e krizës së energjisë

Nga: Arben Malaj Përballë kësaj krize Rama theksoi se “plani ynë i kundërveprimit ndaj krizës energjetike ka tri pika: 1- Garantimin e furnizimit të pandërprerë;...

Banori i “Big Brother Vip” plas “bombën”: “Për’puthen” është me skenar

Arditi, një nga personazhet e "Big Brother Vip", ka bërë një deklaratë të fortë për emisionin “Për’puthen”. Ai ka thënë se ky format krijohet...

Paloma në rolin e “fallxhores”, ja çfarë parashikon për Ilirin (VIDEO)

Paloma brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” ka bërë edhe rolin e fallxhores. Ajo së bashku me Ilirin, u dënuan për shkak të disa...