E diel, 17 Janar, 2021
-1 C
Tirana

Etiketa

denoncim

Ademi denoncon në prokurori Policinë e Shtetit: Nuk ruajti rendin dhe sigurinë

Kryetarja e Bashkisë Shkodër ka denoncuar në prokurori drejtuesit e policisë së shtetit, duke kërkuar “Procedimin penal të punonjësve dhe të drejtuesve të Policisë...

Denoncimi: Efektivi që vrau Klodianin kishte pirë kokainë, e rrahu dhe e qëlloi

Juristi i njohur dhe politikani, Kreshnik Spahiu ka bërë një denoncim tepër të fortë për vrasjen e Klodian Rashës nga efektivi i policisë, Nevaldo...

PD: Xhaçka përdori 22 herë helikopterin ushtarak për fushatën e PS në Dibër

Partia Demokratike, ka vijuar sot denoncimin e Ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka duke e akuzuar për përdorimin e burimeve shtetërore për fushatën e PS-së...

”Ambulanca erdhi me vonesë”/ Avokati denoncon vdekjen e Maradonës

Matias Morla, ka qenë avokati i Diego Armando Maradona-s në vitet e fundit të jetës së tij. Një figurë shumë e rëndësishme për legjendën,...

Patozi: Zgjedhjet në Dibër, paralajmërim për humbjen e thellë të PD në 2017-ën

Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka publikuar në rrjetin social, Facebook fjalimin e tij në parlament në vitin 2016. Asokohe, Patozi deputet dhe...

Gazetari: Deputetja e PS “i jep” 4,1 mln euro shtesë inceneratorit të Tiranës

E diplomuar për juridik, nuk është pjesë e Komisionit të Ekonomisë, ndërhyn në buxhetin e shtetit dhe i jep 4,1 milionë euro shtesë inceneratorit...

Basha publikon dokumentin: Në morg, 923 të vdekur nga Covid por u raportuan 509

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka thënë se vdekjet e shkaktuara nga Covid-19 në Shqipëri nuk janë raportuar me vërtetësi. Basha tha se në...

Denoncimi: Vdiqën 12 persona me Covid te ”Shefqet Ndroqi’, u raportuan vetëm 5

Ilir Pecnikaj nga Departamenti i Shëndetësisë në Partinë Demokratike tha në emisionin “Opinion” se shifrat e viktimave nga Covid 19 në Shqipëri nuk janë...

Denoncimi i PD: Elbasani vatër infeksioni, nuk ka tamponë për testime

Partia Demokratike akuzon qeverinë për përkeqësimin e situatës nga COVID-19. Ish-deputeti, Endri Hasa deklaron se Elbasani është kthyer në vatër infeksioni, por tamponë për testime...

Falsifikim masiv i testeve të Covid-19, Berisha publikon denoncimin e qytetarit

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar në rrjetin social, Facebook denoncimin e një qytetari i cili thotë se në Shkodër po falsifikohen masivisht testet për...

Të fundit

Ylli Ndroqi dhe bashkëshortja e tij infektohen me Covid-19

Presidenti i medias "Ora News", Ylli Ndroqi, dhe bashkëshortja e tij Mimoza janë infektuar nga koronavirusi. Ndroqi bën me dije se ai dhe bashkëshortja...

Rrugë që i merr lumi para se të mbarojnë

Nga: Mentor Kikia Foton e parë e kam marrë në rrjet. Autori thotë se është rruga e Arbërit, në Maqellarë të Dibrës. E ndërtuar buzë...

Letra e Ambasadës Franceze për Ramën, shpërthen Basha

Kryedemokrati Basha ka shigjetuar kryeministrin Edi Rama, pas sulmeve që ky i fundit i ka bërë Bashkimit Evropian rreth procesit të vaksinimit. Basha shprehet se...

Kosova po e bën Vettingun, po ne

Nga: Mentor Kikia Para pak javësh shkruajta një për një hipotezë, apo një “skenar konspirativ”, që kishte të bënte me Vettingun politik në Kosovë. Sot...

Mbi 3 mijë testime, ja sa raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë 5 persona. Me gjithë përpjekjet e mjekëve, 5 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me COVID19:...