E enjte, 29 Tetor, 2020
14.4 C
Tirana

Etiketa

darke

Skandal politik pas një darke gala mes pandemisë

Një darkë e organizuar në shkelje me rregullat shëndetësore në kohë pandemie në Irlandë, ka ndezur mjaft polemika mbi klasën politike lokale. Policia irlandeze njoftoi...

Grida Duma dhe Ervin Salianji kapen ‘mat’ duke darkuar

Ish-deputetët e PD-së, Ervin Salianji dhe Grida Duma janë parë të darkojnë në shoqërinë e njëri-tjetrit, raporton “Tema”. Mbrëmjen e djeshme ata kanë darkuar së...

Meta në darkën zyrtare të DASH, publikon videon me Pompeon

Presidenti Ilir Meta ka publikuar së fundmi në rrjetin social Facebook një video, ku shfaqet në një darkë zyrtare të organizuar në Departamentin e...

Letra e Ismail Qemalit: Isha i vetmi deputet që refuzova të darkoja me Sulltanin

“Le Temps” ka botuar, të premten e 30 prillit 1909, në ballinë, intervistën e korrespondentit të saj me Ismail Qemalin, në lidhje me arsyet...

Foto/ Mimi Kodheli darkon me Myslim Murrizin, nuk mungojnë as dollitë

Deputeti Myslim Murrizi dhe ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, kanë darkuar bashkë në një nga restorantet në Tiranë. Një foto që e ka postuar në...

Meta heq dorë nga darkat luksoze, shtron tavolinën me djathë e domate (foto)

Kreu i Shtetit, ilir Meta, ka darkuar mbrëmjen e sotme me aktorin e humorit Bes Kallaku, i cili ka publikuar një foto në Instastory,...

Cakaj merr pjesë në darkën e shtruar nga Mogherini në New York

Ministri i Jashtëm në detyrë, Genc Cakaj teksa ndodhet në New York, ka marrë pjesë në darkën e shtruar nga përfaqësuesja e lartë e...

“U detyrova të dal jashtë”, aktori i njohur tregon për darkën e tmerrshme me presidentin Trump

Aktori i famshëm, Woody Harrelson ka deklaruar se është detyruar të pijë marijuanë për të duruar një darkë të tmerrshme me presidentin Trump dhe...

Zaev nxjerr foton, i ftuar në darkën e Iftarit së bashku me Ramën

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në darkën e Iftarit në Sarajevë, së bashku me kryeministrin maqedonas, Zoran Zaev. Ky i fundit ka...

Përgjigjet epike të të dashuruarve: Dhurata më e bukur jepet në darkë (VIDEO)

Teksa për disa qytetarë dita e sotme nuk është gjë tjetër veçse një ditë normale, ndryshe ndodh për shumë të dashuruar. 14 Shkurti është...

Të fundit

Juve bie në Torino përballë Barçës, Sevilja dhe Dortmundi bëjnë detyrën

Përfundojnë ndeshjet e dyta në grupe të Champions League. Barcelona ka mundur pastër 2-0 Juventusin. Lacio dhe Klub Bryzh e kanë mbyllur në barazim 1-1...

Topalli prezantoi partinë e re, thumbon Ndoka: Sot “rilindi” Jozefina, urime

Sulme të shumta ka pasur ditët e fundit ndaj Jozefina Topallit dhe të gjithë eksponentëve që kanë braktisur Partinë Demokratike për të krijuar forcat...

Morata i shënon tre herë Barcelonës, asnjë gol nuk vlen

Dy herë dërgoi topin në rrjetë Alvaro Morata në pjesën e parë përballë Barcelonës në Champions League, por goat u anuluan për pozicione të...

Më shumë se 71 milionë amerikanë kanë votuar tashmë në zgjedhjet presidenciale

Amerikanët po votojnë herët për zgjedhjet presidenciale të së martës së ardhshme në shifra rekord, si rezultat i ndjenjave të forta pro ose kundër...

Nuk kemi shkop magjik, Manastirliu-qytetarëve: Mbani maskat dhe ruani distancën

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu iu ka bërë thirrje qytetarëve që të respektojnë masat e vendosura nga autoritetet shëndetësore. Sipas saj, vetëm në këtë mënyrë...