E enjte, 20 Janar, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

bora

“Mesazhi i koduar për Donaldin”, reagon mamaja e Beatrix-it

Dje në shtëpinë e “Big Brother VIP”, Donald Veshajt i erdhën tre parashuta, secila me nga një dedikim, referuar ditëlindjes së ish-të dashurës së...

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ I lidhur me Beatrixin, por mendjen e ka tek Bora

Brenda shtëpisë së “Big Brother”, Donaldi ka deklaruar se historinë me Borën e ka lënë pas krahëve, dhe ndihet mirë me Beatrixin. Por ndonëse ai...

Nga Bora Zemani tek Donald Veshaj e Marina Vjollca, ja sa paguhen

Nga 73 mijë lekë të reja deri në 1 milion të reja, janë pagat e personazheve të njohur të showbizz-it, të publikuara sot në...

Përjashtohet konkurrenti i “Për’puthen”, sapo ishte prezantuar në publik

Një nga konkurrentët i cili u pranua natën e “Për’puthen Prime”, i quajtur Bakiu, pati një rrugëtim tejet të shkurtër, pasi ai kishte gënjyer...

Nëna e Beatrixës reagon sërish, përmend edhe Borën

Lidhja e Beatrix dhe Donaldit ende komentohet në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Marrë shkas nga debatet që janë krijuar brenda shtëpisë, një reagim...

Semi hoqi Donaldin nga Instagrami, Romeo ‘merr hak’ për të vëllanë

Pas eleminimit të Semit nga shtëpia e “Big Brother”, gjërat ndryshuan. Ajo kishte një miqësi të mirë me Donaldin për shkak të Borës, por...

Milaim Zeka: Donaldi nuk di të dojë, di vetëm të bëj s*ks (VIDEO)

Gazetari i njohur Milaim Zeka ka ndjekur me vemendje se çfarë ka ndodhur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, e madje ka kritika ndaj Donaldit. Jo vetëm kaq,...

I mori Donaldin, Beatrix i kërkon falje Borës. Aktori sqaron gjithçka (VIDEO)

Mbrëmja e djeshme ishte me shumë dinamika brenda shtëpisë së "Big Brother VIP”. Fokusi ishte tek raporti i pa mbyllur i Donaldit me Borën,...

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Atdheu thumbon Donaldin dhe Borën

Donaldi shprehu hapur ndjenjat për Beatrix Ramosajn, duke lënë pas në këtë formë historinë me Borën. Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, e ka ironizuar këtë...

Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...