E enjte, 20 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ I lidhur me Beatrixin, por mendjen e ka tek Bora

Brenda shtëpisë së “Big Brother”, Donaldi ka deklaruar se historinë me Borën e ka lënë pas krahëve, dhe ndihet mirë me Beatrixin.

Por ndonëse ai është në një romancë me këngëtaren Beatrix Ramosaj, mendjen e ka tek Bora Zemani.

Prej mbrëmjes së djeshme, në rrjetet sociale po qarkullon një video, ku duket se Donaldi e ka thërritur Beniadën me emrin e Borës.

“Bora ja një sekond, Beniad ta mbaroj”, dëgjohet të thotë Donaldi në video.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DNSH ™ (@dnsh)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...