E enjte, 20 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

“Mesazhi i koduar për Donaldin”, reagon mamaja e Beatrix-it

Dje në shtëpinë e “Big Brother VIP”, Donald Veshajt i erdhën tre parashuta, secila me nga një dedikim, referuar ditëlindjes së ish-të dashurës së tij Bora Zemanit. Aktori i humorit, ka vendosur ta diskutojë këtë çështje me partneren e tij Beatrix Ramosaj. 9 janari është ditëlindja e Bora Zemanit, dhe mesa duket fansat kanë dashur t’ia rikujtojnë aktorit të humorit. Pas kësaj surprize, Donaldi ka bërë një bisedë me Beatrix ku ka dashur t’i shpjegojë kuptimin e datës 9 janar.

Biseda mes tyre:

Donaldi: Data 9 janar është ditëlindja e…

Beatrix: E mora me mend

Donald: Se di nëse është koicidencë apo jo, edhe nuk dua që ti të…

Beatrix: Jeta është historia jote

Donald: Nuk di ç’a të them për Zotin, për mua ishte shumë gjë e bukur realisht

Beatrix: Qetësohu se nuk ka asnjë gjë, për kokë të mamit. Unë të kam thënë është një gjë që e ke jetu edhe pjesë e jotja

Donald: Sido që të jetë, unë e respektoj

Beatrix: Po nuk diskutohet, ne i kemi fol këto gjëra në fillim. Unë mërzitem për budallaqe këto jo, për këtë jeta të kam thënë

Lidhur me këtë situatë ka reaguar edhe e ëma e Beatrix, në llogarinë e saj në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Antigone Ramosaj (@antigoneramosaj)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...