E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

Etiketa

babai

Aktori i njohur, Gentian Zenelaj humb njeriun e shtrenjtë prej Co*id-19

Aktori i njohur i humorit, Gentian Zenelaj ka humbur babain e tij nga virusi Covid-19. Lajmin e bëri të ditur vetë Zenelaj përmes një postimi...

“Për ty çaj malet!”, i ati i rregullon kollaren Romeos pak para emisionit

Një video amatore ka dëshmuar marrëdhënien speciale të Romeo Veshaj me të atin. Gjatë përgatitjeve për emisionin ‘Binjakët’, Romeo ka treguar dhe pikën e tij...

Babai i efektivit të vrarë: Djali ishte përplasur me të afërmit e një deputeti

Babai i Xhulio Prelës, efektivit të ekzekutuar mëngjesin e 5 dhjetorit, ka rrëfyer në ditën e 18 të vrasjes të tij, problemet me të...

Ndahet nga jeta babai i deputetes së PS-së

Ndërron jetë babai i deputetes socialiste, Elona Gjebrea. Lajmin për humbjen e të atit e ka bërë me dije vetë deputetja, me anë të...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu humb njeriun e shtrenjtë

Ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme, babai i Ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Lajmin e ka bërë të ditur kjo e fundit me anë të...

Vrau shoferin e fugonit me thikë në zemër, Arbër Kote nuk pranohet në burgun e Durrësit

Arbër Kote, i cili u arrestua pasi vrau me thikë në zemër shoferin e një fugoni, nuk është pranuar në paraburgimin e Durrësit. 26-vjeçari i...

“Gjendjen e komës mos e provoftë njeri”, Rudina Dembacaj përlotet në ekran (VIDEO)

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, pak kohë më parë ka humbur të atin. Në sezonin e ri në “Wake Up”, mes lotësh...

U futën për t’u larë në det, pas babait humb jetën edhe 9-vjeçarja

Pas babait 44-vjeçar i cili u mbyt në plazhin e Rrushkullit, ka ndërruar jetë në spitalin e Durrësit edhe vajza e tij 9-vjeçare. Raportohet se...

Mbytet babai 44-vjeçar, shpëton vajza e mitur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në zonën e Rrushkullit në Durrës, ku është mbytur në det babai 44-vjeçar ndërsa vajza e...

Babai i tij u nda nga jeta/ Bushati: Nuk ka fjalë për të përshkruar dhimbjen

Sulejman Bushati, babai i ish-ministrit të Jashtëm Ditmir Bushati është ndarë nga jeta pasditen e sotme. Prej disa kohësh ai vuante nga një sëmundje e...

Të fundit

Masakrimi i çiftit Pasho në Itali, nën hetim edhe dy persona të tjerë (Emrat)

Misterit të vrasjes dhe masakrimit të çiftit Pasho në Itali, i janë shtuar edhe 2 persona të tjerë duke e çuar në 3 listën...

Topalli apel qytetarëve: Rama, Meta dhe Basha duhet të ikin më 25 prill

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli ka kërkuar bashkimin e shqiptarëve kundër Edi Ramës, Lulzim Bashës e Ilir Metës. Topalli u shpreh se vendi...

Zbulohet oferta zyrtare, Interi gati të ndryshojë pronësi

Teksa INter pritet të ndryshojë pronësi, janë përcaktuar hapat e ardhshëm në nivel klubi. “BC Partners” do të përfundojë analizën e llogarive të Interit...

Gjyqi i ish-presidentit Trump fillon në javën e dytë të shkurtit

Gjyqi i ish-Presidentit Donald Trump do të fillojë në javën e dytë të shkurtit, tha udhëheqësi i shumicës në Senat, Chuck Schumer të premten,...

51-vjeçari ekstradohet nga Belgjika në Shqipëri, në 1993-in vrau një grek

Një 51-vjeçar i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, është ekstaduar nga Belgjika për në Shqipëri. Shtetasi Muhamet Belba, është dënuar Gjykata e Rrethit Gjyqësor...