E enjte, 29 Tetor, 2020
14.4 C
Tirana

Etiketa

ardian capja

“Dua të dal nga spitali”/ Ardian Çapja shpëton për të tretën herë

Ardian Çapja ka dalë nga reanimacioni duke i shpëtuar edhe kësaj here atentatit që kërkoi t’i merrte jetën dy ditë më parë. Bëhet me dije...

Zbardhen tjera detaje nga rasti i Ardian Çapjas, shoqërohen në polici më shumë se 20 persona

Zbulohen detaje të reja lidhur me atentatin e ndodhur ditën e djeshme në Elbasan, ku mbeti i plagosur Ardian Çapja. Bëhet me dije se më...

Ndodhet në gjendje kritike për jetën, Ardian Çapja u qëllua nga kodra përballë shtëpisë

Ardian Çapja i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore tek Trauma është qëlluar nga kodra e Krastës përballë shtëpisë së tij. Sipas gazetares Klodiana...

Ardian Çapja i shtruar te Trauma, shtohen forcat e sigurisë në hyrje të spitalit

Ardian Çapja i cili mbeti i plagosur pas një atentati në banesën e tij në Elbasan, ndodhet i shtruar në spitalin e Traumës. 55-vjeçari mësohet...

Plumbi e ka kapur në shpatull, Çapja mohon të jetë qëlluar me armë zjarri

Familjarët e Ardian Çapjes i cili dyshohet të ketë mbetur i plagosur si pasojë e disa të shtënave, e kanë mohuar këtë gjë në...

Mbeti i plagosur sot/ Ja kush është Ardian Çapja dhe historia e hakmarrjeve në Elbasan

Një ngjarje e rëndë u regjistrua sot në Elbasan, ku si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri ka mbetur i plagosur Ardian...

Në gjendje kritike për jetën? Ardian Çapja pritet të sillet në Spitalin e Traumës

Shtetasi Ardian Çapja i cili dyshohet se ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave në Elbasan thuhet të jetë në gjendje kritike...

Detajet/ Të shtënat me armë zjarri, përfundon në spital “i forti i Elbasanit”

Një përplasje me armë zjarri është shënuar sot në Elbasan, si pasojë e të cilës ka mbetur i plagosur shtetasi Ardian Çapja i cili...

“Ju jeni tap-topi, mbylle gojën”, Rama flet për foton me Ardian Çapjen

Kryeministri Edi Rama ka folur në "Opinion" për fotografinë me Ardian Çapjen, të realizuar në një hotel në pronësi të kësaj familje në Elbasan....

U akuzua nga OFL për vrasje, gazetari publikon foton e Ramës me Çapjan

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar aksionet që operacioni Forca e Ligjit ka marrë, duke i cilësuar ato si jo të besueshme. I ftuar në emisionin...

Të fundit

Juve bie në Torino përballë Barçës, Sevilja dhe Dortmundi bëjnë detyrën

Përfundojnë ndeshjet e dyta në grupe të Champions League. Barcelona ka mundur pastër 2-0 Juventusin. Lacio dhe Klub Bryzh e kanë mbyllur në barazim 1-1...

Topalli prezantoi partinë e re, thumbon Ndoka: Sot “rilindi” Jozefina, urime

Sulme të shumta ka pasur ditët e fundit ndaj Jozefina Topallit dhe të gjithë eksponentëve që kanë braktisur Partinë Demokratike për të krijuar forcat...

Morata i shënon tre herë Barcelonës, asnjë gol nuk vlen

Dy herë dërgoi topin në rrjetë Alvaro Morata në pjesën e parë përballë Barcelonës në Champions League, por goat u anuluan për pozicione të...

Më shumë se 71 milionë amerikanë kanë votuar tashmë në zgjedhjet presidenciale

Amerikanët po votojnë herët për zgjedhjet presidenciale të së martës së ardhshme në shifra rekord, si rezultat i ndjenjave të forta pro ose kundër...

Nuk kemi shkop magjik, Manastirliu-qytetarëve: Mbani maskat dhe ruani distancën

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu iu ka bërë thirrje qytetarëve që të respektojnë masat e vendosura nga autoritetet shëndetësore. Sipas saj, vetëm në këtë mënyrë...