E premte, 10 Prill, 2020
5 C
Tirana

Etiketa

alkool

Tregohuni të kujdesshëm në fundjavë, policia njofton kontrolle të befasishme (Video)

Në fundjavë pritet të ushtrohen kontrolle të befasishme në të gjithë territorin e vendit. Njoftimi është publikuar nga Policia Rrugore, ndërsa qartëson se kontrollet...

Pa patentë dhe të alkoolizuar, pranga 9 shoferëve në Durrës

Janë shtuar kontrollet në kuadër të respektimit të rregullave, orientimit, këshillimit dhe ndëshkimit të personave që drejtojnë automjetet nën efektin e pijeve alkoolike dhe...

Fotot/ Sherr dhe alkool, futbollisti bën pushime të shfrenuara në bregdetin spanjoll

Xhon Stons është fotografuar i pirë duke shijuar pushimet në bregdetin spanjoll. Mbrojtësi është pikasur në Ibiza ku ekuilibri i tij nuk ka qenë...

“Shtetrrethim, shteti ka ikur për lesh”, Endri Prifti tregon tmerrin që përjetoi me policinë (video)

Këngëtari i njohur Endri Prifti, ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook faktin se e kishte ndaluar policia, pasi kishte konsumuar alkool. Teksa...

Shishe alkooli nën xhaketë? Ky detaj në foton e Ralf Gjonit po bën bujë në rrjet

Një detaj në foton e publikuar nga deputeti Ralf Gjoni po bën bujë në rrjet. Bëhet fjale për një foto të publikuar nga deputeti...

Alkool, marrëdhënie seksuale në grup, minorene… mbrojtësi i Liverpool e ka punën keq

Një skandal i ri ka dalë në dritë në botën e futbollit, pasi në të është përfshirë mbrojtësi i Bournemouth, Nathaniel Clyne. Siç raporton e...

Policia bën kërdinë, pezullon 21 patenta (video)

Policia Rrugore në Tiranë ka vijuar edhe mbrëmë kontrollet, për të ndëshkuar shkelësit si dhe për të parandaluar aksidentet. Gjatë natës së kaluar, policia...

Rama ua mbledh adoleshentëve: S’ka më alkool, në lokalet e natës me prindërit

Kryeministri Edi Rama pas mbledhjes së qeverisë në qytetin verilindor gjatë konferencës për mediat u shpreh se përveç ndalimit të alkoolit, adoleshentët nën 18-vjeç...

Aleksandër Gjoka rrëfehet si hoqi dorë nga alkooli: Do i kem mbushur tre autobotë

Aleksandër Gjoka ka rrëfyer një moment mjaft të vështirë të jetës së tij, në emisionin "Rudina”. Ai është treguar mjaft i sinqertë, duke thënë...

Kishte pirë alkool me famijarët, 33-vjeçarja gjen vdekjen tek shkallët e shtëpisë

Disa gota me alkool u bënë shkak që një 33-vjeçare të rrëzohej nga shkallët, dhe të gjente vdekjen. Ndonëse u transportua me urgjencë për...

Të fundit

Një 107-vjeçare në Holandë, njeriu më i moshuar që fiton ndaj koronavirusit

Një 107-vjeçare nga Holanda është bërë personi më i vjetër që ka arritur të mposhtë koronavirusin. Cornelia Rias nga Holanda ishte konfirmuar me koronavirus më...

Koronavirusi shënon një tjetër viktimë në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka bërë me dije se një tjetër person ka ndërruar jetë, si pasojë e koronavirusit. Përmes një deklarate për mediat,...

Koronavirusi/ Rama: Kjo situatë mund të zgjasë deri në 3 vite

Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje me mundësinë për lehtësimin e masave shtrënguese, të ndërmarra me synim frenimin e përhapjes së mëtejshme të...

Paketa e ndihmës/ Rama tregon kategoritë që përfitojnë

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se nga java e ardhshme do të prezantohet paketa e zgjeruar e ndihmës. I ftuar në emisionin “Open” në Top...

Shkëlqim Hajdari qetëson fermerët: Asnjë prodhim i juaji nuk do të mbetet stok

Kryeinspektori i Përgjithshëm, Shkëlqim Hajdari ka qetësuar fermerët duke premtuar mbledhjen, magazinimin dhe eksportimin e prodhimeve të tyre. Në një lidhje Skype për emisionin “Alert”...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT