E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

Alfred Debreshi

Gjykata lë në burg vëllanë e ish-kandidatit për deputet

Gjykata ka caktuar masën “arrest në burg” për Alfred Debreshin, i cili akuzohet se ka vënë tritol në makinën e vëllait të tij, minatorit...

“Më fute në burg, me q… nanën”, sulmi me trit*l i inskenuar

Shpërthimi i lëndës eksplozive në automjetin tip “Benz” në pronësi të ish-kandidatit për deputet dhe kreu i njërës prej sindikatave të Minatorëve të Bulqizës,...

Vëllai i vendos trit*l në makinë ish-kandidatit të pavarur për deputet

Mesnatën e së premtes, makinës së kryetarit të sindikatës së minatorëve, Elton Debreshit, iu vendos tritol. Mjeti ishte parkuar në oborrin e shtëpisë së...

Të fundit

Kina nuk arrin dot objektivin në ‘zero-Covid’

Ndërsa bota lufton me variantin e ri të koronavirusit Omicron, Kina është e vendosur si kurrë më parë për të eliminuar Covid-19 brenda kufijve...

Plas sherri gjatë emisionit LIVE, konkurrentet rrihen me grushte

Një incident ka ndodhur në emisionin “It’s my love” në Kosovë, ku dy nga konkurrentet kanë goditur njëra-tjetrën gjatë transmetimit LIVE. Ina dhe Albana,...

Hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid, transporti publik me dëshmi vaksinimi

Qeveria e Kosovës ka marrë masa të reja, për të parandaluar përhapjen e variantit Omicron. Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid,...

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...