E diel, 25 Tetor, 2020
19 C
Tirana

Etiketa

abuzim

Abuzim me tendera në vlerë 200 milionë lekë, arrestohen zyrtarë të ARRSH në Durrës

Disa zyrtarë të ARRSH në Durrës kanë rënë në prangat e policisë pasi kanë abuzuar me detyrën për vlerën 200 milionë lekë. Ata dyshohet se...

Inceneratori i Sharrës, Meta: Durrësi nën darën e abuzimeve, koha për drejtësi

Tre javë pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit, kur Durrësi ishte ende një qytet ‘fantazmë’, kryeministri Edi Rama firmosi në emër të Komitetit Ndërministror...

Pogradec/ 46-vjeçari përdhunon shoqen e vajzës, e bija ndihmon të abuzuarën ta denoncojë

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e Pogradecit, ku bëhet me dije se shtysë për denoncimin është bërë një bisedë mes vajzës së...

Tronditëse/’Babanë të sëmurë mendor e nënën pa punë’, si abuzoi 46-vjeçari me të miturën

Detaje tronditëse janë mësuar në lidhje me rastin ku një 46-vjeçar ka abuzuar me një të mitur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Pogradec,...

Kreu marrëdhënie me një të mitur, pranga 46-vjeçarit

Një 46-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Pogradecit, pasi ka abuzuar seksualisht me një 13-vjeçare. Ka qenë vetë e mitura që i...

Tentoi marrëdhënie me dhunë me kolegen në një furrë buke, policia arreston 48-vjeçarin

Një 48-vjeçar ka rënë në prangat e uniformave blu, pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie me dhunë me kolegen e tij. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë,...

VIDEO/ Shfrytëzonin seksualisht 17-vjeçaren në Krujë, kapet kreu i grupit

Një 23-vjeçar me inicialet A.B., ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës, në kuadër të operacionit ‘Nikla’. I riu dyshohet se është pjesë...

Abuzoi më të renë në një hotel, si u “fundos” nga policia 19-vjeçari

Një i ri është prangosur nga blutë e Tiranës, pasi ka abuzuar me një 22 vjeçare. Njoftohet se 19-vjeçari me inicialet L. H., është...

Veprime të turpshme ndaj dy të miturave, pranga 56-vjeçarit

Uniformat blu në Durrës kanë arrestuar një 56-vjeçar me inicialet R.S, i cili akuzohet se ka kryer veprime të turpshme ndaj 2 të miturave,...

Abuzuan me 20-vjeçaren me probleme fizike dhe mendore, pranga dy vëllezërve

Policia e Kukësit ka arrestuar dy vëllezërit me inicialet Xh. H, 31 vjeç dhe M. H., 24 vjeç, pasi dyshohet se kanë përdhunuar një...

Të fundit

U shpartalluan nga Bajerni, klubi gjerman thumbon Barcelonën

Eintrahti Frankurtit nuk e ka bërë tragjedi humbjen e thellë 5-0 ndaj Bajern Mynihut ditën e djeshme në Bundesligë. Klubi tentoi të inkurajojë tifozët e...

Nuk i deklaroi, britanikes i sekuestrohen mijëra paund në Rinas

Një britanike është kapur me 21 mijë e 900 paund të padeklaruara në Rinas. Asaj iu gjetën paratë gjatë kontrollit në vijën e dytë, të...

Patozi këshillon Topallin: Mos humb kohë me stalinistët e fundit në Evropë

Kryetari i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi këshillon ish-kryetaren e Parlamentit, Jozefina Topalli që të mos humbë kohë duke u marrë me ata, që...

Hajdari zbulon emrin e partisë me të cilën do garojë në zgjedhje

Deputetja Rudina Hajdari, do të garojë me një parti të re në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Në ‘News 24’, Hajdari tha se partia e...

Pandemia ‘ripushton’ Italinë, mbi 21 mijë raste në 24 orë

Vala e dytë e pandemisë Covid-19 ka ‘ripushtuar’ Italinë. Gjatë 24 orëve të fundit, vendi fqinj ka regjistruar 21,273 raste të reja dhe 128 viktima. Me...