Aktualitet

Plagoset çifti i bashkëshortëve në Tiranë, ja çfarë thotë policia


               Publikuar në : 22:32 - 19/01/20 M S

Policia ka përcjellë të dhënat zyrtare lidhur me plagosjen e një çifti pak çaste më parë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:40, në rrugën “Njazi Meka”, në rrethana ende të paqarta.

Blutë e Tiranës njoftojnë se janë plagosur me armë zjarri çifti i bashkëshortëve, shtetasit P. L dhe A.L.

Njoftimi zyrtar

Rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”, në rrethana ende të paqarta janë plagosur me armë zjarri çifti i bashkëshortëve shtetasit P. L dhe A.L, të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor vijon punën pēr sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

Plagosen burrë e grua, detaje të reja nga ngjarja në Allias


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT