Aktualitet

‘Maskat’ grabisin vilën në Tiranë, plagosin burrin dhe gruan


               Publikuar në : 22:48 - 19/01/20 M S

Policia e Tiranës ka përditësuar të dhënat lidhur me plagosjen e dyfishtë që ka ndodhur pak çaste më parë. Dy persona ende të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e çiftit të bashkëshortëve P.L dhe A.L.

Në momentin që janë konstatuar nga çifti i bashkëshortëve, njëri prej personave ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të çiftit. Dy të plagusurit aktualisht ndodhen të shtruar në spital.

Nga ana e policisë vijon krehja e zonës, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorëve.

“Rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”,  2 persona ende të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e çiftit të bashkëshortëve P.L dhe A.L.

Në momentin që janë konstatuar nga çifti i bashkëshortëve njëri prej personave ka  qëlluar me armë zjarri në drejtim të çiftit.

Si pasojë janë plagosur çifti i bashkëshortëve P. L  dhe A. L, të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjekësore.

Policia ka shkuar në vendngjarje, dhe ka ngritur pika kontrolli.

Vijon krehja e zonës me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Grupi hetimor vijon punën, pēr sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes”.

Plagoset çifti i bashkëshortëve në Tiranë, ja çfarë thotë policia


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT