Aktualitet

Elbasan-Tiranë/ Shkrumbohet makina (VIDEO)


               Publikuar në : 22:42 - 19/01/20 M S

Një tjetër mjet është përfshirë nga flakët. Mbrëmjen e sotme, një makinë tip Benz është përfshirë nga flakët në tunelin e rrugës Elbasan-Tiranë. Ende nuk dihen shkaqet dhe nëse ka të lënduar nga ky incident.

Kjo është makina e dytë që merr flakë në këtë tunel, pas asaj që u dogj para tre ditësh po në të njëjtin vend.

Video në fjalë është përcjellë nga faqja “Harta Digitale e Aksidenteve Rrugore”.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT