E diel, 16 Maj, 2021
22 C
Tirana

Etiketa

plagosje

Nuk ndalen të shtënat në vend, plagosje me armë zjarri në Korçë

Të shtëna me armë zjari janë regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e Pazarit në qytetin e Korçës, ku një person ka mbetur i...

Tiranë / Plagosi 30 vjeçarin me thikë në Shkozë, arrestohet autori

Tiranë/Informacion paraprak Me datë 03.05.2021, rreth orës 11:45, në Shkozë, pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi S. K., ka plagosur me mjet prerës...

Plagosi me armë aktivistin e PD-së në Kavajë, arrestohet Ndriçim Jonuzi

Policia ka dhënë njoftimin zyrtar për arrestimin e tre personave, të përfshirë në ngjarjen e dy ditëve më parë kur në zyrën elektorale të...

FOTO/ Autori i plagosjes në tavolinë me drejtues të Bashkisë së Kavajës

PD publikoi një foto ku duket autori i plagosjes, Ndriçim Jonuzi në shoqërinë e kryetarit të Bashkisë së Kavajës dhe dy personave të shpallur...

Njoftimi i Policisë për 24 orët e fundit, kanabis në shtëpinë e 26-vjeçares

Tiranë Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetases A. K., 26 vjeçe, pasi gjatë kontrollit të banesës së ushtruar nga sherbimet...

Në kërkim, flet Ndriçim Jonuzi: Ishin dy horra që kanë buzët me qumësht

Ndriçim Jonuzi: "Po e bëj këtë video për të sqaruar vëllezëeit e mi myslimanë që nuk kam ndërmend të merrem me politikë as sot...

Plagosja në Kavajë, Duma denoncon: Njëri nga autorët është drejtor policie

Kandiatja për deputete e Partisë Demokratike, Grida Duma ka folur në lidhje me incidentin që ndodhi sot në Kavajë, ku u plagos sekretari i...

Policia jep njoftimin zyrtar: Si ndodhi plagosja me armë në zyrën e PD

Policia ka dhënë njoftim zyrtar lidhur me ngjarjen e ndodhur pak minuta më parë në Kavajë, ku u qëllua drejt zyrës elektorale të Partisë...

Plagosja në zyrën e PD, Basha niset me urgjencë drejt Kavajës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka anuluar axhendën e tij dhe është nisur me urgjencë drejt zyrave të PD në Kavajë, aty ku...

Sulmi brenda Xhamisë, imami Kalaja: Shpresojmë të mos ketë qenë akt terrorist

Imami i Xhamisë Dine Hoxha në Tiranë, Ahmed Kalaja ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur pak minuta më parë, ku një 34-vjeçar...

Të fundit

Elbasan/ Basha: Elbasani tanimë njihet si kryeqyteti i krimit dhe jo i Normales

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha u shpreh Elbasani tanimë njihet si kryeqyteti i krimit. Basha ishte sot në Elbasan në vazhdën e një...

Peru/ Pandemia shkakton një krizë të re: Mungesa e hapësirës për varreza

Mungesa e opsioneve për varrimet e të vdekurve vjen ndërsa vendi po përjeton periudhën e tij më vdekjeprurëse të pandemisë. Më shumë se 64,300...

Daily Mail akuzon Dua Lipën për dy standarde gjatë pandemisë: Hipokrizi

Gazeta prestigjoze Daily Mail ka komentuar qëndrimet e këngëtares shqiptare me dy standarde. Ja se ç'shkruan Daily Mail në numrin e djeshëm për këngëtaren...

Tkurrja PD ’17 dhe tkurrja LSI ’21, dy fitore të PS-së

Nga Eduard Zaloshnja Edhe nëse ndodh që rinumërimi/rivlersimi/rivotimi në qarqet Berat e Durrës (ku numërimi i votave u mbyll me foto-finish) prodhon 2 mandate parlamentare...

Kanabis dhe armë në banesë/ Fier: Në pranga babai, në kërkim i biri

Ishin kthyer në furnizues të kanabisit në qytet, vihet në pranga një 60-vjeçar dhe shpallet në kërkim i biri. Policia e Fierit ka bërë...