E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Njerëzit vrapojnë e ulërasin nga terrori në Jalë, policia hesht: S’gjetëm gëzhoja (video)

Ndonëse pamjet janë një provë e fortë se në Jalë ka plasur arma, e njerëzit dëgjohen të ulërasin, policia nga ana tjetër ka zgjedhur që të heshtë.

Del videoja nga Folie Marie/ Njerëzit shpërndahen të terrorizuar, njolla gjaku kudo on Vidnews.

Ngjarja ka ndodhur në lokalin e njohur në këtë vend, në “Folie Marine”, që është shumë i frekuentuar nga të rinjtë.

Emri/ Zbulohet vajza e famshme që u bë ‘mollë sherri’ mes djemve në Jalë

Burime nga blutë e Vlorës bëjnë me dije se kanë shkuar në vendngjarje, por nuk kanë gjetur asnjë gëzhojë dhe ndaj nuk kanë nisur asnjë hetim. Sipas tyre, kjo ngjarje nuk ka ndodhur, pasi kur kanë shkuar ata në Jalë, s’kishte asnjë shenjë.

“U bë kasaphanë, të gjithë u shtrinë në tokë si nëpër filma”/ Dalin pamjet nga sherri në Jalë, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur, dhe janë shkaktuar dëme të mëdha materiale. Ndonëse pamjet nuk kanë nevojë për shumë komente, Policia e Vlorës mohon të ketë ndodhur: S’gjetëm asnjë gëzhojë!

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Krujë/ 700 të helmuar në Krujë, fekale dhe urinë bagëtish në ujin e pijshëm

Ka shkuar në mbi 700 numri i qytetarëve të helmuar në Krujë, të cilët kanë kërkuar ndihmë mjekësore. Situata vijon të mbetet kritike, ndërsa...

Debate në Kuvend/Rushaj: Të diskutojmë për Krujën, Balla: Jo debate kafenesh

Helmimi i qytetarëve në Krujë është kthyer në një "mollë sherri" mes kreut të grupit parlamentar të PD-së, Alfred Rushaj dhe kreut të grupit...

Naftëtarët e Ballshit mblidhen para uzinës: Të opozitës vinë vetëm për votat

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur paraditen e sotme para uzinës në një tubim, pasi ende nuk ka një vendim se çfarë do të bëhet...

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....