E hënë, 18 Tetor, 2021
11.5 C
Tirana

“U bë kasaphanë, të gjithë u shtrinë në tokë si nëpër filma”/ Dalin pamjet nga sherri në Jalë, një i plagosur

Duket se ngjarja që ka ndodhur në Jalë, ka përfunduar me një të plagosur. Ndonëse nga ana e policisë nuk janë përcjellë detaje, kanë qenë dëshmitarët ata të cilët flasin për të shtëna me armë zjarri, e ndërsa ‘molla e sherrit’ ka qenë një femër, pjesë e show-bizzit shqiptar. Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, rreth orës 04 :30 minuta, ka pasur të shtëna me armë, dhe sipas burimeve për JOQ Albania, një person ka mbetur i plagosur në këmbë.

Sherr tek zona “VIP” e lokalit të njohur në Jalë, shkak një femër e njohur e show-bizzit

I plagosuri është transportuar për ndihmë mjekësore në spitalin e Vlorës, e ndërsa bluzat e bardha bëjnë me dije se ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Terror në plazhin e Jalit, sherr masiv në zonën VIP të një lokali

Një qytetar ka shkruar në redaksinë e JOQ Albania, dhe ka rrëfyer ngjarjen, shoqëruar me video nga skena e ngjarjes.

Ai thotë se shkallët u lanë me gjak, dhe se kishte njerëz që vraponin nga frika, sepse nuk kuptonin se çfarë po ndodhte.

Po ashtu ai tregon se kishte dhe nga ata që u shtrinë në tokë nga frika.

Mesazhi i plotë:

Plasi dje tek Folie Marine. U be nami. Nuk kam fjale, erdhi ambulanca, u plagosen njerëz. U be kasapane, te gjithë u shtrine ne toke si ne filma.

Del videoja nga Folie Marie/ Njerëzit shpërndahen të terrorizuar, njolla gjaku kudo on Vidnews.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...