E martë, 28 Shtator, 2021
19.5 C
Tirana

Emri/ Zbulohet vajza e famshme që u bë ‘mollë sherri’ mes djemve në Jalë

Një person mbeti i plagosur në këmbë, pas një përplasje me armë në orët e para të mëngjesit të së dielës në Folie Marine, Jalë. Një dëshmitar ka rrëfyer se shkallët u lanë në gjak, dhe se njerëzit vraponin të terrorizuar.

“U bë kasaphanë, të gjithë u shtrinë në tokë si nëpër filma”/ Dalin pamjet nga sherri në Jalë, një i plagosur

Në media është shkruar se nga incidenti është plagosur një personazh “VIP” nga Tirana, pasi pub-i frekuentohej zakonisht nga njerëz të njohur.

Sherr tek zona “VIP” e lokalit të njohur në Jalë, shkak një femër e njohur e show-bizzit

Një tjetër dëshmitar në vendngjarje ka thënë për JOQ Albania se dyshohet se shkak i sherrit mes grupeve ka qenë një femër e njohur e show-bizzit shqiptar, përkatësisht Trejsi Sejdini, e cila ka qenë e pranishme në vendngjarje për të përfunduar zënkën me vajzën laçjane.

Burime për JOQ Albania bëjnë me dije se autori i dyshuar i plagosjes, është një 26-vjeçar nga Mirdita.

Ndonëse u raportua për një vajzë të lënduar nga sherri me mjete të forta, policia nuk ka dhënë asnjë version zyrtar lidhur me ngjarjen dhe nuk ka ndaluar asnjë person.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...