E premte, 3 Dhjetor, 2021
10.5 C
Tirana

Moti për sot/Rritje temperaturash në mesditë

Moti do të mbetet me diell dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW), me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet.

Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 1,0 –1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje në mesditë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore      -1/13°C
Zonat e  ulëta        4/21°C
Zonat  bregdetare 6/20°C

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Moti plot surpriza për sot, reshje dhe erë e fortë

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...