E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
1.5 C
Tirana

“Mora një pako të mirë”/Salianji publikon përgjimet e reja të Fredi Alizotit

Ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianji, ka publikuar të tjera përgjime të Fredi Alizotit, ku tregojnë se si u rekrutua ai për të shpëtuar Agron Xhafajn.

Duke iu referuar këtyre përgjimeve, Alizoti pasi ka folur me Ardi Veliun, ka marrë në telefon 129, duke thënë se jam miku i Veliut dhe kërkoj të lidhem me drejtorin.

Salianji tha në emisionin “Java” në RTSH, se ‘drejtori i Fierit, i cili në përgjimet e publikuara më parë tregohet qartë që i jep para dhe është në shërbim të Alizotit’.

Pasi mbaron komunikimin me policinë, Alizoti merr një shokun e tij në telefon dhe i komunikon: “Mora një pako të mirë”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...