E hënë, 18 Janar, 2021
-1 C
Tirana

Etiketa

Ervin Salianji

“PD-ja ka marrë dhjetra denoncime”, Salianji: Armiku i vërtetë i biznesit është Rama

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, në një deklaratë për mediat hodhi një sërë akuzash ndaj kryeministrit Rama. Sipas PD-së, armiku i vërtetë i...

Grida Duma dhe Ervin Salianji kapen ‘mat’ duke darkuar

Ish-deputetët e PD-së, Ervin Salianji dhe Grida Duma janë parë të darkojnë në shoqërinë e njëri-tjetrit, raporton “Tema”. Mbrëmjen e djeshme ata kanë darkuar së...

“Topi është brenda portës së Ramës”, Salianji zbulon kush po bën pazare

Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji, e cilëson Reformën Zgjedhore si një cirk të organizuar nga kryeministri Rama. I ftuar në rubrikën "Opinion" në "News24",...

Salianji nxjerr foton e akuzon Ramën: Do ta legalizojë për oligarkët dhe miqtë e tij

Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji, ka publikuar një foto mes disa bimëve hashashi dhe shkruan se në një kohë kur mijëra familje diskutojnë për...

Organizoi grumbullim fermerësh në kohë pandemie, Salianji procedohet penalisht

Policia ka proceduar penalisht gjashtë persona, të cilët në kundërshtim me masat e vendosura kanë organizuar grumbullime të jashtëligjshme. Mësohet se mes 6 personave që...

VIDEO/Salianji “thumbon” Ramën, rendit koncesionet me vlerë milionëshe

Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji ka thumbuar kryeministrin Rama në lidhje me koncesionet që kushtojnë miliona euro. Përmes një videoje të postuar në Facebook, Salianji rendit...

Çështja e “Babales”/Lulzim Basha letër ambasadores së SHBA

Kreu i PD-së, Lulzim Basha i ka dërguar një letër ambasadores së SHBA-ve, Yuri Kim në lidhje me çështjen Babale. Në letrën e dërguar Basha...

Janë kapur me “presh në duar”, Salianji flet për videon e kryebashkiakut

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, duke folur për videon e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, tha se kjo nuk është ndonjë gjë e...

“Është video montazh”, kryebashkiaku i Bulqizës paralajmëron Salianjin

Pas publikimi të videos nga gazetari Artan Hoxha, i cili pretendon se në të shfaqet kryebashkiaku i Bulqizës duke konsumuar kokainë, ka ardhur edhe...

E akuzoi PD/ Kryebashkiaku i Bulqizës: Video-ja e montuar, prapavijë politike

Pas akuzave të parashtruara nga ana e PD-së se kryebashkiaku i Bulqizës ishte personazhi që përflitej në media e se konsumonte kokainë, një reagim...

Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...