Politikë

“E bija e një trafikanti këshilltare në Shkodër”, denoncon Berisha

               Publikuar në : 20:25 - 19/08/19 Enno

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një tjetër denoncim të një qytetari, i cili shprehet se e bija e një trafikanti dhe një vrasësi po vendoset si këshilltare në Bashkinë e Shkodrës.

Në postimin e tij në Facebook, shkruhet se pjesë e mbledhjes së Këshillit Bashkiak në Shkodër ka qenë edhe Martin Cubi, i cili ka ndryshuar emrin në Sokol pasi ka vrarë një person në vitin 2009.

Postimi i plotë i Berishës:

Vrases dhe trafikante ne mbledhjen e Keshillit narkomonist te Shkodres!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Zoti Berisha sot ne mbledhjen e keshillit bashkiak ne Shkoder ishte i pranishem ish kryekomunari vrases i partise socialiste. Martin Cubi qe e ka ndryshuar emrin ne Sokol ka vrare nje person ne vitin 2009 dhe ju e keni denoncuar per trafikant droge. Ai ka kandiduat te bijen per keshilltare. Moda e re e rilindasve eshte qe bijt e vrasesve dhe trafikanteve te marrin postet. Gjithashtu si ç’e keni denoncuar ju dhe te tjere Martin Cubi eshte trafikant dhe me Bardhok Planen kontrollon parcelat e Dukagjinit te cilat ruhen,korren nga ata nga ai dhe shperndahen po nga ata.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT