Stil

Nuk e lë t’i rikthehet ekranit, merr fund martesa e Getoarit dhe Marinës?!


               Publikuar në : 21:29 - 19/08/19 Enno

Çifti i famshëm, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, pas 2 vitesh martesë, duket se po kalojnë në një krizë.

Burime për “Dosja.al”, shprehen se shkak për këtë krisje në marrëdhënien e tyre, është bërë dëshira e Marinës për t’u rikthyer në ekran.

Por Getoari mesa duket nuk e do një gjë të tillë. Ata nuk janë parë më bashkë prej javësh tashmë, teksa me një verifikim të lehtë, kupton që ata nuk i pëlqejnë më postimet njëri-tjetrit në Instagram.

Nuk dihet nëse kjo është me të vërtetë diçka serioze mes çiftit. Kujtojmë që deri në muajt e parë pas martesës, në media u aludua se këngëtari nuk donte që Marina t’i rikthehej ekranit, teksa moderatorja bëri një pauzë të gjatë, për t’u shfaqur më pas për herë të parë në Klan Tv.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT