E hënë, 13 Korrik, 2020
22 C
Tirana

Anija me 600 pasagjerë me koronavirus, jepet lajmi i keq

Më të lexuarat

Në anijen “Diamond Princess” e cila ishte e ankoruar në Yokohama, Japoni, 600 pasagjerë u diagnostikuan me koronavirus.

Së fundmi është bërë publik lajmi i keq që dy pasagjerë nuk kanë arritur ta mposhtin dot virusin misterioz dhe kanë ndërruar jetë.

Kujtojmë se deri më tani 2,130 persona kanë humbur jetën nga virusi vdekjeprurës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Je shërbëtor i paguar, je letyrë”, degjeneron në ofendime debati në studion televizive

Listat e hapura ishte tema e diskutuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" në Top Channel, ndërsa të pranishmit në studio kanë shpërthyer deri...

“Kosova rrezikon të dëmtohet rëndë”, Haradinaj jep paralajmërimin e fortë

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me intervistimin në Hagë të Hashim Thaçit, pas aktakuzës për krime lufte. Në...

Murrizi paralajmëron zhvillime të reja

Deputeti Myslim Murrizi e cilëson “ulërimë false” deklaratën e përbashkët të opozitës së bashkuar, kundër lëvizjes së kryeministrit Rama, në favor të listave të...

Kush është shqiptari që refuzoi dy herë postin e mbretit të Shqipërisë

Nga: Hasan Bello Kush ishte Xhelal Pashe Bushati? Njeriu qe dy here refuzoi fronin e Shqipërisë. Pinjolli i fundit i dinastisë shkodrane. Dhenderri i sulltan...

Jonida nxjerr foton e embël me Romeon: Dua gjithçka që kam (FOTO)

U bë një kohë e gjatë që përflitet romanca e Jonida Maliqit me Romeo Veshaj. Tashmë ata nuk e fshehin më dashurinë, madje edhe...