E hënë, 14 Qershor, 2021
14.5 C
Tirana

VIDEO/ Super breshër në Tiranë, thyhen xhamat e disa makinave

Kapriçot e motit kanë “pushtuar” sot Tiranën. Vetëm pak minuta më parë, në kryeqytet ka rënë një super breshër.

Madje, personi që ka dërguar pamjet pranë redaksisë së Tirana Today, shprehet se për shkak të breshërit ka pasur edhe thyerje xhamash të disa automjeteve.

Interesant është fakti që teksa në një pjesë të Tiranës ka rënë breshër, në një tjetër pjesë të kryeqytetit moti ka qenë i vranët, por i ngrohtë.

Në raste të tilla, kapriçot e motit s’mund të parashikohen. Gjithsesi, ju sugjerojmë të tregoheni të kujdesshëm dhe nëse ju duhet vërtet të dilni, kini parasysh raste të tilla.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Euro 2020/ Hollanda mund Ukrainën në ndeshjen emocionuese me 5 gola

Takim i mbrëmjes, ai midis Hollandës dhe Ukrainës është mbyllur me vrull pasi plot 5 gola u shënuan në pjesën e dytë. Hollanda fitoi...

Gurët e tëmthit, shkaktarët dhe të rrezikuarit

Gurët e tëmthit formohen kur lëngu i grumbulluar në fshikëzën e tëmthit mpikset ose ngurtësohet në copa të vogla materiali të ngjashme me gurët....

Takimi Rama-Blinken, ja marrëveshja e nënshkruar. Fjala e Blinkenit dhe Ramës

Kryeministri Edi Rama dhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken kanë zhvilluar një takim në Bruksel ditën e sotme. Fryt i këtij takimi ishte marrëveshja...

Itali/ Ngjarje tragjike në Romë, 4 viktima mes tyre autori dhe 2 të mitur

Një burrë i moshuar, 84-vjeçari Salvatore Ranieri, dhe dy vëllezër të moshës 5 dhe 10 vjeç, David dhe Daniel Fusinato, u vranë në Konsorciumin...