E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip”. Si pasojë e kësaj situate që ato kanë sajuar, Fifi ka mbajtur një shkop druri në dorë, për të cilin ka thënë se ia ka lejuar “vëllai i madh”.

Për një pjesë të banorëve, duket se kjo nuk përbën bezdi, ndërsa nga ana tjetër, Semi është shprehur e shqetësuar duke thënë se nuk mundet që ta shohë pasi ka frikë. “Më sikletos kur të shoh me shkop vërdallë, nuk është normale”, i tha Semi e revoltuar Fifit.

Fifi është ndjerë e besdisur nga komenti i Semit dhe i ka thënë: “Nëse të shqetëson, ndërro krah. Unë kështu dua të rri dhe kaq. Nuk më intereson nëse e ke frikë ose besdi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...