Stil

VIDEO/ Agron Llakaj i kthehet vëllezërve Veshaj dhe Florjan Binajt: Kështu si bëni ju…

               Publikuar në : 17:59 - 12/09/19 M. S

Tre aktorët e humorit, Florjan Binaj, Donald Veshaj dhe Romeo Veshaj e kanë imituan në emision Agron Llakaj, por kjo ka marrë vëmendjen e këtij të fundit.

Në një nga episodet e emisionit “3shat”, tre aktorët e humorit imituan të qeshurën e Agron Llakajt.

 

View this post on Instagram

 

Si qesh @agronllakajofficial 😳 @florjanbinaj @donaldveshaj 🤦‍♂️ #3shat zeri ne sfond u realizua nga @borazemani 🥶

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj) on

Agron Llakajt nuk i ka pëlqyer aspak, ndërsa nuk nguron t’ua kthejë me të njëjtën monedhë.

 

View this post on Instagram

 

Ore cuna!Po mundohuni sinkron se keshtu si e beni ju,duket sikur une leh e jo sikur qesh?!😜😂😍 @romeoveshaj @florjanbinaj @donaldveshaj

A post shared by Agron Llakaj (@agronllakajofficial) on

Me një status në rrjetet sociale, aktori i humorit Llakaj, shkruan: “Ore çuna! Po mundohuni sinkron se keshtu si e beni ju, duket sikur une leh e jo sikur qesh?!”.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT