Aktualitet

Tërmeti i fuqishëm ‘shkundi’ Shqipërinë, si reagojnë të ftuarit në “Opinion”


               Publikuar në : 16:39 - 29/01/20 M S

Mbrëmjen e djeshme u shënua një tërmet me magnitudë 4.9 ballë dhe thellësi 7 km, me epiqendër 3 kilometër në veri të fshatit Bubq. Tërmeti u ndje edhe në studiot televizive, ndërsa u mundua që të ruhej qetësia.

Në momentin e lëkundjeve, gazetari Blendi Fevziu ka qenë në studion e “Opinion”, me një panel të ftuarish, duke regjistruar një emision. Edhe mes tyre është reflektuar paniku gjatë tërmetit, ndërsa Fevziu është përpjekur t’i qetësojë.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT