E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

vodhen

“Më vodhën lekët dhe kartën e kreditit”, Lela tregon çfarë i ndodhi pas shoqërimit në polici

Gazetari Alfred Lela po përballet live me kryeministrin Rama në lidhje me dhunën e ushtruar ndaj tij dhe qytetarëve, në protestën pas shembjes së...

Vodhën 23 veshje kombëtare, çifti përfundon në pranga

Policia ka arrestuar dy persona që akuzohen se kanë vjedhur 23 kostume kombëtare në një pikë shitje në Kurbin. Çifti i grabitësve u ndalua pasi...

Murrizi e thotë hapur: Ju tregoj kush i vodhi votat e PD-së në 2017

Deputeti Myslym Murrizi ka bërë llogaritë e votave që i mungojnë PD nga viti 2013 deri në 2017, duke treguar se cila parti politike...

“Vodhën shtëpinë e Benzema”, drejtori i Kulturës nxjerr blof Berishën: E kam ëndërr që…

Ish-Kryeministri Sali Berisha publikoi dje një denoncim, ku pretendohet se dy drejtorë të Bashkisë së Kurbinit ndodhen të arrestuar në Spanjë me akuzën e...

Vodhën dhe falsifikuan dokumentet, pranga ish-drejtorit dhe juristit të spitalit në Berat

Ish-drejtori i Spitalit të Beratit Idlir Frashëri dhe juristi i këtij spitali Alfred Lulaj janë ndaluar nga policia në kuadër të një procedimi penal,...

Vodhën 100 milion, si u zbuluan Fierakët

Perfundon seanca e verifikimit ndaj dy te rinjve nga Levani i Fierit te ndaluar per vjedhjen e nje benzi dhe 100 milione lekeve nje...

Vodhën 100 milionë lekë, e pësojnë keq 2 të rinjtë

Policia e qytetit të Fierit ka bërë të mundur zbardhjen e ndodhur në 29.05.2017 ku dy të rinj vodhën mjetin tip “Benz” dhe një...

Vodhën miliarda euro/Cipras mbron hajdutët si Rama, Tahirin

Kryeministri i Greqisë, Alexis Tsipras, ka deklaruar se do të kërkojë një hetim fillestar për një skandal të dyshuar që përfshin politikanë dhe kompaninë...

Mashtrimi me TVSH-në, biznesmenët që i vodhën 9 milionë dollarë shtetit

Policia e Tiranës ka dhënë detaje për operacionin ”Situacioni”, ku janë arrestuar 6 biznesmenë dhe 5 të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi kishin...

I vodhën idenë, braziliani: FIFA më detyrohet 100 milion euro

FIFA është sërish në qendër të akuzave për aq kohë sa ishte nën drejtimin e Sepp Blatter, këtë herë akuzat vijnë nga Brazili për...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT