E mërkurë, 15 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Etiketa

tritan kalo

“Paga ime nuk është rritur që prej 2013”, Tritan Kalo apel qeverisë

Mjeku infeksionist, Tritan Kalo shprehet se bonusi mujor për një pjesë të stafit të mjekëve nuk është një zgjidhje afatgjatë, pasi sipas ti ai...

Mjeku Tritan Kalo reagon lidhur me pandeminë: Është ulur këmbëkryq në mesin tonë

Mjeku i njohur infeksionist Tritan Kalo ka reaguar së fundmi lidhur me situatën e krijuar nga koronavirusi në Shqipëri. Kalo shkruan në rrjetin social Facebook...

“Po përballemi me këtë flamë mbarëbotërore”, Tritan Kalo: Mos bini pre e idiotësirave

Mjeku i njohur Tritan Kalo, i është drejtuar që në orët e para të gjithë qytetarëve, duke iu kërkuar që të mos bien pre...

“Me COVID-19 nuk bëhet shaka”, Tritan Kalo nxjerr imazhet skanerike të të sëmurëve

Mjeku i njohur Tritan Kalo, ka një thirrje të fortë për popullin shqiptar, që të mos u imponohet deklaratave politike. Tritan Kalo, edhe një...

“Shpik një rrenë të mirë…”, Tritan Kalo: Kam një sqarim publik

Mjeku i njohur Tritan Kalo, që është edhe anëtar i Komitetit të Ekspertëve, ka bërë një sqarim publik lidhur me protestën e shoqatave të...

“Rimbyllja është e pamundur”/ Tritan Kalo thirrje qytetarëve që të tregohen të kujdesshëm

Mjeku Tritan Kalo shprehet se është kundër rimbylljes së jetës dhe të gjitha aktiviteteve, për shkak të rritjes së rasteve me koronavirus. Përmes një postimi...

“Politika e praptë krijoi bindjen se COVID-i ishte trill”, Tritan Kalo ‘replikon’ me Et’hem Rukën

Shifrat e sotme të të infekruave me COVID-19, kanë thyer rekordin. Shifrat në rritje kanë shtuar edhe më tej zërat nga mjekët e klasa...

Periudha e rihapjes së vendit, 5 këshilla nga mjeku Tritan Kalo

Në këtë periudhë të rihapjes graduale të vendit, mjeku i njohur infeksionist Tritan Kalo ka dhënë 5 këshilla për qytetarët. “Së pari, se nuk duhet...

Mjeku Tritan Kalo ‘harron’ COVID-19. Ja çfarë thotë për Teatrin

Mjeku i njohur Mjeku Tritan Kalo, i cili prej muajsh ndodhet në vijën e parë të luftës me COVID-19, ka reaguar për prishjen e...

COVID-19 rikthehet në vjeshtë? Mjeku tregon situatën në Shqipëri

Një ndër çështjet që ka hasur shumë debat, lidhet me faktin nëse do ketë rikthim apo jo të COVID-19 në vjeshtë. Mjeku Tritan Kalo...

Të fundit

Malajzi/ S’do ta besoni, kapet peshku me dhëmbë njeriu (FOTO)

Një peshk i cili i ka dhëmbët të ngjshme me njeriun, është kapur në Malajzi. Imazhet e peshqve të vegjël janë shpërndarë gjerësisht në...

“2500-3000 euro për një vend pune”, Prokuroria merr të pandehur mbesën e Adriatik Llallës

Mbesa e Adriatik Llallës është marrë e pandehur nga Prokuroria, e akuzuar për mashtrim më shumë se një herë. Mësohet se Ilda Kërkapi ka mashtruar...

Infektohet kryeministri i Republikës Serbe

Kryeministri i Republikës Serbe në Bosnje dhe Hercegovinë (RS), Radovan Vishkoviq është infektuar me koronavirusin e ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Ai u testua...

“Të ndjersitur e të rraskapitur, ata nuk ndalen”, mjekët bëjnë “shqiponjën” me duar

119 të prekur me COVID-19 janë shënuar në Kosovë, nga 420 teste të kryera të martën. Numri i përgjithshëm i të prekurve në Kosovë është 5.237,...

“Meriton vetëm duartrokitje!”, Meta nxjerr videon e Ramës (VIDEO)

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, është ndalur sërish tek ndryshimet kushtetuese, ndërsa ka publikuar një video të kryeministrit Edi Rama, e cila daton në...