E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

trafikim

Po priste hapjen e kufijve që ta trafikonte në Belgjikë, pranga 39-vjeçarit (VIDEO)

Një 22-vjeçare është shpëtuar nga trafikimi në Belgjikë për prostitutë, nga mbyllja e kufijve për shkak të COVID-19. Në pranga ka rënë një 39-vjeçar,...

Operacioni në Kukës, Lleshaj flet për dy policët e implikuar

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar për operacionin antidrogë, ku mes të arrestuarve ishin edhe dy punonjës policie. Ata akuzohen për përfshirje në...

Shkonin çdo 3 javë si turistë, shkatërrohet banda shqiptare në Francë

Policia franceze ka arrestuar 4 shqiptarë të cilët trafikonin kokainë dhe heroinë. Mësohet se shqiptarët furnizonin tregun e Haute Savoie, në Francë, përmes Italisë...

Ishin maskuar si policë, zbulohet rrjeti që do trafikonte lëndë narkotike

Në sajë të operacionit të koduar "Kurila", policia ka bërë të mundur goditjen e një rasti të trafikimit të lëndëve narkotike. Janë arrestuar në...

Familja e mendonte vajzën të vdekur. Dëshmitari: E kemi parë me kunatin, mund të jenë martuar bashkë

Hetimet për zhdukjen e 39-vjeçareje nga Kosova, kanë marrë një tjetër rrjedhë gjatë emisionit 'Pa gjurmë' në Report Tv. Luljeta Memqaj, një shqiptare nga...

Arrestohet miliarderi amerikan, trafikonte vajza për qëllime seksuale

Miliarderi amerikan Jeffrey Epstein, që është i regjistruar si predator seksual, u akuzua të hënën se drejtonte një rrjet trafikimi vajzash të mitura për...

Shifrat tronditëse/ Zhdukja e personave në Kosovë, bien pre e trafikimit

343 raste të personave të zhdukur janë raportuar në policinë e Kosovës, që nga fillimi i vitit 2018. Në gjashtë muajt e parë të...

“U shkollove me paratë e të dashurit”, Balliu akuza ndaj Xhaçkës

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka përmendur ditën e sotme në fjalën e saj në Kuvend emrin e ish-deputetit demokrat, duke thënë se “që...

Trafikonin kokainë/ Fitonin 4 mijë euro në ditë, pranga 5 shqiptarëve në Itali

Policia Italiane ka arrestuar ditën e sotme 5 shqiptarë që akuzohen për mbajtje dhe shitjes të lëndëve narkotike. Mosha e të arrestuarve vijon nga 18-28...

Policia greke ‘bingo’ me shqiptarët, ndalon 3 raste trafikimi të drogës në 24 orë

Në 24 orët e fundit, janë zhvilluar tre operacione anti-drogë në kufirin greko-shqiptar, ku janë sekuestruar rreth 172 kg marijuane. Konkretisht, janë ndaluar dy automjete...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT