E diel, 27 Shtator, 2020
22 C
Tirana

Etiketa

TOLERANCE

Zero tolerancë për mosrespektimin e masave/ Pezullim aktiviteti dhe gjoba

Inspektorati Shtetëror Shëndetësor njoftoi se ka kryer mbi 93 mijë inspektime në biznese dhe institucione publike për zbatimin e masave dhe protokolleve të sigurisë...

Manjani thirrje politikanëve: Toleroni, që të mos ketë përplasje mes popullit

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani duke pasur parasysh situatën e tensionuar politike në vend, i bën thirrje politikës për tolerancë. Në postimin e tij në...

Krimi në Shkodër/Ardi Veliu: Zero tolerancë, ju them tre planet e policisë

Drejtori i Policisë së Shtetit teksa ka prezantuar drejtorin e ri të policisë së Shkodrës, ka thënë se nuk do të ketë asnjë tolerim...

Të fundit

“Dielli do të ndriçojë për të gjithë shqiptarët!”, Meta del me mesazhin e fortë (VIDEO)

Në Ditën Ndërkombëtare të Turizmit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta thotë se është momenti për të reflektuar mbi domosdoshmërinë për t'i dhënë frymëmarrje këtij...

7 muaj me patentë, 21-vjeçari kapet nga policia duke qarkulluar me shpejtësi të frikshme

Policia Rrugore nuk ndalet me kontrollin e rreptë ndaj të gjithë shoferëve abuziv. Gjatë 5 orëve kontroll me radar e dragera janë pezulluar 22...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës/Përplasen tre makina, plagosen dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se në këtë aksident janë përplasur tre mjete dhe për pasojë janë plagosur dy...

Një breshkë e rrallë gjendet në brigjet e Himarës

Një breshkë mjaft e rrallë Caretta Caretta, është gjetur mëngjesin e sotëm në brigjet e Himarës. Ajo ka pësuar dëmtime, si pasojë e përplasjeve...

Trump emëron Amy Coney Barrett për në Gjykatën e Lartë

Presidenti Trump emëroi të shtunën gjykatësen Amy Coney Barrett si anëtare të Gjykatës së Lartë, për të plotësuar vendin e mbetur bosh nga vdekja...