E martë, 24 Nëntor, 2020
9 C
Tirana

Etiketa

sulmit

FOTO/ Kush është autori i sulmit terrorist në Londër

Sudesh Amman terrorizoi pasditen e sotme qytetarët e Londrës, teksa sulmoi disa prej tyre me hanxhar. Ngjarja u regjistrua pasditen e sotme në Streatham High...

“Mos ja qaj hallin Presidentit”, ish-deputetja i përgjigjet sulmit të Ramës

Kejdi Mehmetaj, ish-deputetja e LSI-së ka reaguar pas sulmeve të kryeministrit Rama ndaj partisë që ajo përfaqëson. Përmes një reagimi në Facebook, ish-deputetja thekson...

Pas sulmit në zemër, një tjetër dramë trondit familjen e Casillas

Bashkëshortja e ish-futbollistit legjendar Iker Casillas, Sara Carbonero befasoi mbarë botën me deklaratën e sotme për mediat se vuan nga kanceri në vezore. Gazetarja spanjolle...

Ka dhe një vit kontratë, Casillas merr vendimin për të ardhmen pas sulmit në zemër

Iker Casillas pas sulmit në zemër që pësoi pak javë më parë ka marrë vendimin për të ardhmen e tij. Ai tashmë ka vendosur...

Pas sulmit në zemër Iker Casillas del nga spitali: Shihemi së shpejti

Iker Casillas pak ditë më parë pësoi një sulm në zemër gjatë stërvitjes me skuadrën e tij Porto. Ditën e sotme ai ka marrë...

Pas sulmit në zemër, mjekët japin lajmin e keq për Iker Casillas

Iker Casillas vetëm pak ditë më parë pësoi një sulm në zemër gjatë stërvitjes me skuadrën e Portos në Portugali. Gardiani spanjoll u dërgua...

Rashica njeriu i momentit në Gjermani, fiton “duelin” e sulmit

Milot Rashica vazhdon të spikasë në Bundesligën gjermane. Në këtë sezon, sulmuesi anësor i përfaqësueses së Kosovës është shndërruar në një nga lojtarët më...

E vërteta e sulmit ndaj Boca Juniors, kryebashkiaku: Ishte hakmarrje e mafias

Huliganët e River Plate, të përshkruar si “mafia e futbollit argjentinas”, ishin pas sulmeve në autobusin e Boca Juniors para ndeshjes së dytë të...

Video e Kaçifas/ Mediat greke ‘i fryjnë zjarrit’: Shikoni si mundohet t’i shpëtojë sulmit të policisë

Mediat greke kanë transmetuar në edicionet informative videon kur Konstandinos Kaçifas shihet jashtë ambiente të lokalit të fshatit Bularat, ndërsa në dorë mbanë një...

E bujshme/Portieri shënon më shumë se yjet e sulmit (Video)

Ndoshta nuk është momenti i duhur për krahasime, pasi sapo kanë filluar kampionatet, por kur ai që i ka lënë pas është një portier...

Të fundit

Muka: Vaksina mund të vijë në fund të vitit tjetër në Shqipëri

Shpresat për kurimin nga Covid-19, janë bazuar të gjitha mbi zbulimin e vaksinës. Epidemiologu, Taulant Muka në një intervistë për ''RTV Ora'', ka treguar se...

Nuk mbarojnë telashet për Strakoshën, portieri shqiptar i dyshuar me Covid

Pak ditë më parë, portieri i Lacios, Tomas Strakosha rezultoi negativ me koronavirus dhe ishte gati të bashkohej me skuadrën kryeqytetase, për ndeshjen sotme...

Si funksionon tranzicioni në SHBA, lëvizjet e Biden deri kur të marrë detyrën

Duke filluar nga tani e deri në inaugurimin e tij më 20 janar, Presidenti i zgjedhur Joe Biden do të fillojë të ndërtojë administratën...

Nga 50 në 200 euro/ Si abuzohet me pacientët për ilaçin kundër Covid-19

Burim Gashi, 41 vjeç, të dielën është shtrirë në Klinikën Infektive në Prishtinë, pas përkeqësimit të gjendjes me koronavirus. Mjekët menjëherë i kanë thënë...

Kakërdhitë e Zagorisë, bariu i Skraparit dhe elita e gomerëve të Shqipërisë

Nga: Shpëtim Nazarko Shiko, po më thoshte një miku im i vjetër. Në Zagori, deri para pak vitesh, u krijuan kope të mëdha me bagëti....